Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fognak megváltozni,...

Mennyire fognak megváltozni, ha 18 leszek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni,hogy mennyire lesznek engedékenyebbek,ha 18 éves leszek. A lényeg az,hogy most 17éves vagyok és hamarosan 18. Még nem engednek el éjszakára sehová. a legjobb barátom aki már nem a környékünkön lakik hanem tőlünk 200Km-re, ő meghívott magához 1-2 napra,de oda sem engednek,mert nem szeretnék ha nem otthon aludnék. Nagyon rossz ez így!! Szerintetek engedékenyebbek lesznek,ha betöltöm a 18-at?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. szept. 19. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez egy jókérdés.lehet hogy csak nemakarják hogy felnőj,mert még mindig akarják,hogy a "kiskölykük " legyél.Kicsit próbálj velük több időt tölteni,vagy beszélgessetek néha,kártyázzatok, vagy ilyesmik...
2010. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aligha! Majd csak szép fokozatosan,van egy barátnőm ő mindjárt 21 és még mindig szigor van neki meg nem engedik el sehova. 19/L
2010. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha betöltöd a 18-at a következő amit majd a fejedhez vágnak, hogy amíg otthon élsz azt fogod csinálni amit ők mondanak, illetve jónak látnak. Úgyhogy szerintem semmi nem fog változni.
2010. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Lehet, hogy csak féltenek,főleg, ha ott is alszol. Igen, több szabadságod lesz, ha betöltöd a 18-at, de szerintem számukra a tanulás, és az érettségi és a jövőd most a legfontosabb.Beszélgess velük sokat, többek közt erről a dologról is.
2010. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem,hát köszönöm a válaszokat! amit nem írtam bele a kérdésbe az az,hogy 17 éves fiú vagyok! ( csak mert gondolom egy olyan szülő jobban félti a gyerekét akinek lánya van,mint fia!) tudom ez nem teljesen igaz,mert ugyanúgy féltik mindkettőt,de mégis...
2010. szept. 19. 18:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kb 10 éves korom óta ott alszom ahol akarok. Átlagos tinédszer vagyok, sose iszom magam részegre, mindig tudják hol vagyok, kikkel, miért, stb... :) (Habár lehet pont ezek miatt nem vagyok teljesen átlagos.. :D passz) Nyár elején múltam 18. Semmi se változott azóta... Attól mert az enyém pozitív példa, szerinted más? Az maradt ami 3 hónappal ezelőtt is volt.. Nálad is így lesz.
2010. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

legalábbis ha elmész a barátodhoz, nem fognak rendőrrel hazavitetni.

keresd meg a pénzt az utazásra és a felmerülő költségekre, így még azt sem mondhatják, hogy az ő pénzükből mentél.

így korrekt. innentől sztem ne ők rendelkezzenek a szabadidőddel.

2010. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm
2010. szept. 19. 19:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem a kortól függ hanem attól te menyire vagy önálló, állj eléjük és közöld hogy bulizni mész ha másnap ezért leorditják a fejed felnötként viseld el.
2010. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18:24 ott a pont. Szerintem is így van. Mindig ki tudnak találni valamit, hogy érvényesítsék az akaratukat, ez van sajnos.

Szerencsére nekem nem voltak ilyen problémáim...

2010. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!