Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért b@szogat folyton anyám?

Miért b@szogat folyton anyám?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a bátyám esküvője. Sokat segítettem nekik, csak sajnos korán hazajöttem, nyilván ez sem tetszik anyámnak. Most kelt fel nemrég, mert reggel nyolcig segített pakolni, és mondta, hogy gépezni akar. Idejött, leült, én meg elfeküdtem az ágyamon, mire elkezdett pattogni, hogy takarodjak kifelé, mert ő levelet ír, és zavarom a nézésemmel...(olvastam, de úgy látszik, vak) Most várom, hogy a barátom feljöjjön msn-re, mivel messze lakik, és így kommunikálunk. Ma ment haza. Az még a baj anyámmal, hogy a barátomat is gyűlöli. Szerinte egy semmirekellő kis g.ci, pedig nagyon jó tanuló, okos, udvarias, jóképű, satöbbi...Igazán nem lehetne vele semmi baja. Teljesen ki vagyok borulva, nincs saját szobám, éjjel aludni nem tudok, mert anyám gépezik, veri a billentyűzetet rendszeresen, iszik, cigizik...Mit tegyek?


16 éves lány


2010. szept. 19. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
és az apukád?
2010. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jah, mert az sokat ér ha 18 éves takony fejjel vered az anyádat, de azért lehúzod pénzel a bulik előtt és elvárod tőle, hogy nála lakhass.. Gratulálok kedves 18/F


20/L

2010. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Szted érvényes a normális hangnem. ha mindennap a fejedbe ordít? Én nem tűröm el ezeket. Aki meg mégis annak sok szerencsét. Nem vagyok rászorulva a pénzére mert megszerzem magamnak amennyi kell.
2010. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen durvák ezek a hozzászóülások is, de bocs, a kérdező fogalmazásából se az anyuka iránti szeretet süt. Az is csupa gyűlölködés. De mit tehetne? Őtt gyűlöli az anyja, ő meg viszont gyűlöl. Nem kellene valakinek átmenni kedves szeretőbe? Nem elég nagy egy nagylány ahhoz, hogy kedves legyen anyukájához még akár érdemtelenül is? Még akkor is ha az anyukája nem szereti? Inkább szánd meg őt,, és próbáld elárasztani kedvességgel, szeretettel, neked sem fog semmid fájni, ha így teszel.
2010. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!