Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigyek egy kis "színt"...

Hogyan vigyek egy kis "színt" az életembe? Már nagyon monoton.

Figyelt kérdés

Semmi nem történik...munkan kivul, itthon vagyok, esetleg hetvegen eljarok buliba ha epp nincs munka es ennyi. Tulajdonkeppen nem is tudom mit kene csinalnom, tippem sincs. Baratnom sem volt meg, de buliban meg csak egyejszakasokat talalnek. Bar nem akarok mindenkeppen, talan azert mert nem tudnek vele mirol beszelni...:S Sehova nem megyek, igy tema se lenne nagyon.

irjatok tanacsokat, koszi.


2010. szept. 19. 16:24
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Akkor tobzódhatsz! Én Évi vagyok!
2010. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Na igy mar akkor jok vagyunk. valaszoltam is.
2010. szept. 19. 18:35
 43/44 anonim ***** válasza:

Látod! Mást is érdekelsz! Próbálkozz! Beszélj a hobbidról, a munkádról, és hallgasd meg a lányokat. Azt szeretjük.

Évi

2010. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Az enyém is kicsit monoton de éppen elfoglalságot keresek.Egyébként merre laksz az országban?:) Elég ha megyét irsz.Szívesen beszélgetek én is veled akár msnen is ha nem baj hogy csak barátokat keresek :)(ha érdekel a dolog irj egy privit:))
2010. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!