Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigyek egy kis "színt"...

Hogyan vigyek egy kis "színt" az életembe? Már nagyon monoton.

Figyelt kérdés

Semmi nem történik...munkan kivul, itthon vagyok, esetleg hetvegen eljarok buliba ha epp nincs munka es ennyi. Tulajdonkeppen nem is tudom mit kene csinalnom, tippem sincs. Baratnom sem volt meg, de buliban meg csak egyejszakasokat talalnek. Bar nem akarok mindenkeppen, talan azert mert nem tudnek vele mirol beszelni...:S Sehova nem megyek, igy tema se lenne nagyon.

irjatok tanacsokat, koszi.


2010. szept. 19. 16:24
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
És mit dolgozol? Szereted?
2010. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

nagyon szeretem.

egyik ok az az hogy nagyon kozel van. csak 8km.

masik meg az hogy nem szigoru melo, nincsene ilyen ellenorok, aki figyel, meg hogy meddig szunetelek stb. Mindenki tegez mindenkit, nagyon jo kis hely.


azt hogy konkretan hol, azt nem irom be ide. Magyarorszagon 2db ebbol a cegbol es amiket mi gyartunk, azt mas nem is gyart Magyarorszagon. Ha irnam, akkor google-ba seperc alatt talalnal rolam kepet. :D


Most meselj kicsit te is magadrol. Vagy esetleg msn?

2010. szept. 19. 17:08
 23/44 A kérdező kommentje:
mondjuk a tavolsag az sajnos nem csokkent azota sem koztunk^^
2010. szept. 19. 17:11
 24/44 anonim ***** válasza:
Hű, ez érdekes lehet! Kíváncsivá tettél. Nekem skype van. Ha gondolod...
2010. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

hát az nem! De ha jól el tudunk dumálni, már megérte. Nem?

És hát utazni is lehet? Addig sem ülünk otthon! :D

2010. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

20 vagyok. Felszolgálok Siófokon.

Szeretek sportolni, de inkább itthon. Kissé szégyenlős lennék már előtt izzadni.

2010. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
más előtt
2010. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
skype is van, de a winem az sajnos buheralt, igy a mikrofon valamiert ott nem mukodik.
2010. szept. 19. 17:21
 29/44 anonim ***** válasza:
írunk
2010. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Mas valaszait egyebkent meg szivesen varom, hogy mivel lehetne. Gondolom nem csak kapcsolatteremtessel. Attol hogy itt beszelgetunk a holggyel, mas meg irhat. ;)
2010. szept. 19. 17:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!