Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből él ez a család?

Miből él ez a család?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék más pénztárcájában turkálni de eléggé érdekes.És nagyon is félek hogy miből van pénz!

Szóval van egy család 6fő

2felnőtt apa anya 4gyerek és ebből 3iskolába jár(általános, közép,egyetem)

van 2 autó a 13éves gyereknek motor.

Senki nem dolgozik a családban.

De fent tartják a gyönyörű nagyházukat most újították fel.

Ott van a 2 autó is.

És megis kell élni!De mindezt miből tehetik?

Nagyon félek hogy valami nem szép dolog van a háttérben


2010. szept. 19. 09:41
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

A barátomról van szó!

És mégsem kérdezhetem meg csak úgy!

2010. szept. 19. 10:30
 22/32 anonim ***** válasza:
lehet forex is!
2010. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

ha ennyire zavar, akkor keress másik barátot. Nem bántásból írom! Úgysem fogod megtudni így, hogy miből élnek. De alapból azt feltételezni, hogy bűnözők, háááááááát... ha az én barátom, barátnőm lennél, én kicseszettül kiakadnék ezen, és magam küldenélek el! Mennyi idősek a szülei? Az enyémek már nyugdíjasok, az egész életüket végiggürcölték, de nagyon szépen kerestek (családi ház, két kocsi, szép kert, minden fontos dolog meg van)... a nyugdíjukból meg fenn tudják már tartani az életvitelüket (ők rendesen fizettek járulékot, kapnak is nyugdíjt, rendesen). nem lehet hasonló helyzetről szó?

Amúgy meg szerintem semmi közöd hozzá, ha zavar, keress más barátot :)

2010. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, főleg ha már komolyra fordulna a dolog a barátommal. Jogosan vagy kíváncsi.


Nagyon sok dologról lehet szó. Lehetnek részvényesek, vagy bérbe adhatnak lakásokat is, vagy lehet örököltek egy nagyobb összeget és a kamatjából élnek.


Mondjuk én megkérdeztem a barátomat, hogy miből élnek a szülei, és nem éreztem kellemetlenül magam.


Persze nem támadtam le egyből a kérdéssel. Miután többször voltam náluk és ő is volt nálunk.

2010. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Háát azért medence az udvaron!Szobrok Lcd tv na azért érdekes!

És máár hallodtam arról hogy uzsorások :s


Háát esetleg még az öröklés ami lehetséges mivel egyik nagyszülő sem él a barátomnak!

2010. szept. 19. 15:04
 26/32 anonim ***** válasza:
Kicsi, Naiv Kérdező! Hát a futtatás. Nos: az uzsora, a futtatás és embercsempészés, a "védelem" hozza a nagy pénzeket. A többinek sajnos dolgoznia kell.
2010. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Esetleg szomorú szamuráj lehet az illető, azért hord kardot.
2010. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Fárasztóak az ilyen emberek akiknek anyira nincs életük hogy a szomszéddal foglalkoznak.
2010. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
nem érted hogy nem szomszéd hanem a barátom családja!!!!!
2010. szept. 19. 21:25
 30/32 anonim ***** válasza:
A barátodal foglalkoz ne a családjával, nem mindegy neked hogy az anya könyvelő aki otthon dolgozik, vagy drogcsempész az apja neked egyikhez sincs közöd.
2010. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!