Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből él ez a család?

Miből él ez a család?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék más pénztárcájában turkálni de eléggé érdekes.És nagyon is félek hogy miből van pénz!

Szóval van egy család 6fő

2felnőtt apa anya 4gyerek és ebből 3iskolába jár(általános, közép,egyetem)

van 2 autó a 13éves gyereknek motor.

Senki nem dolgozik a családban.

De fent tartják a gyönyörű nagyházukat most újították fel.

Ott van a 2 autó is.

És megis kell élni!De mindezt miből tehetik?

Nagyon félek hogy valami nem szép dolog van a háttérben


2010. szept. 19. 09:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%

Nem a te dolgod... Mi közöd hozzá?

Lehet nyertek a lottón... :D:D

2010. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
45%
nem a te dolgod, ne üsd bele az orrod. ha nem tisztességes, hát nem az. majd elöbb utóbb ugyis kiderül. lehet, hogy nyertek, lehet, hogy örököltek ennyi. vagy csak évekig a bankba fialtattak. :S
2010. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
18%
vagy csak Pogácsák.......
2010. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Jaj itt mindenki nagyon okos és senki nem ütné bele az orrát.
2010. szept. 19. 09:55
 5/32 anonim ***** válasza:
39%

Én beleütném.Azért írtam,hogy szerintem pogácsákkal van dolgunk.Vagy nem?

ha esetleg nem,akkor szerintem segélyeket kapnak.Pl nállunk van egy ürge,aki évente cseréli a kocsijait,és mindig újra.A faluban polgárőr,és segélyt kap(mellesleg ha melléütsz is meghal).Nah neki honnan telik rá?És hitelt is lazán adnak neki......Egyedül él.Rokoni támogatásról nem tudok,hogy van-e,vagy sem.Jah és nem pogácsa az illető.

2010. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk két gyerek van és mi se dolgozunk. Volt még évekkel ezelőtt egy nagyobb nyereményünk, amiből lakásokat vettünk és ezek bérbeadásából, illetve lekötött betét kamataiból élünk. Semmi törvénytelen nincs benne és mégis mindenünk megvan.
2010. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Hát lehet hogy azt a pénzt örökölték, de pl vannak olyan családok ahol a pénzen megosztoznak, tehát közös. nagyszülők, kersztszülők stb összeteszi a megkeresett pénzt és így elosszák egymást közt (nem egy ilyenről hallottam)
2010. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%

Az miért OKOSSÁg, ha azt mondjuk nem a te dolgod?

Most gondolj bele, ha valaki a te pénztárcádban turkálna ugyan így, hogy miből telik bármire is?

Na? Akkor mit szólnál?

Így is nézni kell a dolgokat!

Az éremnek két oldala van.

2010. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Háát nem tudom!

Végülis egyik nagyszülő sem él.

Szóval lehet öröklés is.


De a pogácsa jelentését sajna nem tudom, mit jelent?

2010. szept. 19. 10:04
 10/32 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj, én sem ütném bele az orrom. Valamiből van pénzük, de neked ehhez mégis mi közöd? Szerintem pl. apuka ugyanannyira lehet vállalkozó mint bűnöző, hisz mindkét tevékenységhez el kell járni otthonról tehát elviekben "dolgozik" csak kérdés hogy mennyire tisztességes? Lehetséges hogy egyátalán nem az. Ebben az esetben én még inkább elfordítanám a fejem, még mielőtt én kerülök bajba. Tudom hogy ez nem helyes felfogás, de sajnos a mai világban jobban járunk ha a saját dolgainkkal törődünk.
2010. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!