Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az elmélet...

Mit gondoltok erről az elméletről? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki egy közös fiú barátunkkal néha beszélget 1-2 komolyabb témáról, de még sosem mondta, hogy miről, még amikor kérdeztem sem. (nem akar a fiútól semmit, nem jön be neki, tehát ilyesmiről szó sincs)

Ez a barátnőm eddig mindent elmondott nekem, ha valakivel beszélgetett olyan dolgokról is, amikről nem kellett volna tudnom (még ha megkérte is h ne mondja el senkinek, nekem azt is elmondta). Ezzel a barátunkkal kapcsolatban viszont nem mondott még semmit, ha kérdeztem sem. (ilyenkor azt mondta, hogy még nem beszélték meg teljesen.)

Lehetséges szerintetek, hogy rólam beszéltek ezen alkalmakkor? És ez miatt nem mond semmit a barátnőm? (rákérdezett, hogy csaj-ügyben mondott e nekem valamit a haverunk.)


15,5/L (barátnőm: 16, haverunk: 15)


2010. szept. 19. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
lehetséges h nem szeretnme beavatni minden apró beszélgetésbe, a komolyakba meg pláne nem, mert most építgetik a sráccal a KÖZÖS kapcsolatukat, ami kettőjükről szól. ezen ne rágd magad, ne is foglalkozz vele
2010. szept. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
komoly a téma ,inkább le kellene már feküdnöd jó éjszakát !
2010. szept. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első válaszoló: mindig mindent elmond, komoly dolgokat is, amikről nem lehetne tudom, legjobb barátnők vagyunk, a pasiügyeinket is mindig megbeszéljük, ha alakulna közöttük valami, elmondaná, de mondta már, hogy nem jön be neki, nem jönne vele össze, tehát ez kilőve.


második válaszoló: nem vagy se az anyám, se az apám, ha annyira akarsz, menj te aludni, nem sok közöd van ahhoz, hogy ébren vagyok e, vagy sem. másrészt off-ot nem kértem. köszipuszi (:

2010. szept. 19. 01:13
 4/8 anonim ***** válasza:
01:13 nem sértődtem meg őrülök ,hogy te sem ,ja és kulturált volt a válasz .a barát n.be jön pasi ?
2010. szept. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

köszipiuszi? :D

tejóég

figyelj, majd rájössz, h a legjobb barátnőség nem azt jelenti, h nem lehet saját élete. és legyen neked is. mi van ha rólad beszéltek? SEMMI, mindenki szokott beszélni a barátnőiről, még a legjobbra is panaszkodunk néha, ne mondd h te sosem teszed

2010. szept. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehetséges, de te most beképzeltnek és/vagy paranoiásnak tűnsz.
2010. szept. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pedig nem vagyok sem beképzelt, sem paranoiás, csak ismerem barátnőmet, és azt, hogy mindig elmond mindent, még ha rólam beszélt is, ha pedig rossz "oldalúan" akkor nem említi a beszélgetést sem, másrészt pedig minden esetben a srác kezdeményezte a beszélgetést.
2010. szept. 19. 09:48
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok erről az elméletről?"


Várom az elméletet. Amit eddig leírtál az csak egy hétköznapi szitu. Szóval hol van az az elmélet?

2010. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!