Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan ember...

Szerintetek van olyan ember aki ugy érzi h gondtalan az élete?

Figyelt kérdés
Mindene megvan,ház,kocsi szép feleség,férj,gyerekek ,utazgatás pénz stb.....Titeket mi tesz igazán boldoggá?
2010. szept. 18. 22:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Teljes gondtalanság nincs,elégedettség viszont lehet. Azon pedig nagyon sok múlik, hogy a gondokat hogyan fogjuk fel....
2010. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na ez az, van aki a legapróbb problémát is óriási gondnak fogja fel, más meg egyszerűen megoldandó feladatnak. Szerencsére én inkább az utóbbi kategóriába tartozom, nekem minden dolog egy kihívás, de nyavalyogni, keseregni nem szoktam semmin.
2010. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, van úgy, hogy ez ember úgy érzi, hogy gondtalan sz élete. 30 éves kora előtt... vagy legalábbis azelőtt, mielőtt benőne a feje lágya. És ez nem az anyagi körülményektől függ, hanem attól, hogy mennyire érzi magát az ember erősnek és képesnek arra, hogy megoldja az életben előforduló problémákat, és egyáltalán mennyire tartja őket súlyosnak.
2010. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!