Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan ember...

Szerintetek van olyan ember aki ugy érzi h gondtalan az élete?

Figyelt kérdés
Mindene megvan,ház,kocsi szép feleség,férj,gyerekek ,utazgatás pénz stb.....Titeket mi tesz igazán boldoggá?
2010. szept. 18. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs.Mindenkit idegesít valami,aki gazdag,az már unja a gazdagságot,a szegény meg gazdag akar lenni.Akinek van barátja,azzal van baja,akinek nincs,az szeretne.Aki hullámos hajú,egyeneset akar és fordítva.Mindenkinek megvan a saját kis gondja és nem szabad azt mondani h ˝ez az én bajomhoz képest semmi˝,mert lehet,hogy ő azt nagyon is felnagyítja.Szóval gondtalan élet kvázi nem létezik szvsz.
2010. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a nagy átlaghoz képest elég gondtalannak érzem magam. Természetesen az egyetemen és a munkahelyemen adódnak aprók gondok a párommal is néha de csak ilyen alap pl hogy mi legyen a vacsora. 6 éve vagyunk együtt gyerekünk nincs még. Van két lakásunk autónk mind kettőnk családja egészséges. munkánkban sikeresek vagyunk és ugyan úgy szeretem mint hat évvel ezelőtt. 22L 24F
2010. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

jajj, de irigyellek! :)

szerintem csak egy idejig érezheti úgy, hogy gondtalan, de előbb-utóbb jönnek a gondok...

2010. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljes gondtalanság nem létezik és a boldogságot minden ember számára más jelenti. Nekem a karrier jelenti, akkor érzem jól magam, ha valamit megtanultam és utána tudom, ez tesz boldoggá. Ettől függetlenül azért gondjaim vannak, legyen ez akármi.
2010. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Á, ha nincs gond, majd csinálunk magunknak!
2010. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Régebben azt hittem,akinek van pénze,annak tökéletes az élete,hiszen pénzzel mindent,mindenkit meg lehet venni.Aztán megismertem a mostani páromat, közel 40 fele, megvan mindene,a legújabb luxusautók,amiket más csak az újságban nézeget, lakásokat ad-vesz,utazik,de magányos,az üres lakásba megy haza,akármilyen fullos is az,nem jó,egyedül ebédel,egyedül csinál mindent,barátai nincsenek az időhiány miatt,maximum csak akikkel az üzletről beszél.Eleinte rám is napi 2 órája volt,amire azt mondtam,hogy vagy változtat vagy elveszít,nem minden a pénzről szól. Ja igen,és hétfőtől vasárnapig dolgozik,állandóan csörög a telefonja,és stresszes az élete,hulla fáradt. Nem tudom mi éri meg igazán...de tökéletes élet nincs
2010. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az átlaghoz képest szeintem nekem is elég gondtalan az életem. Még tanulok, de szüleim fizetnek mindent, nem kell dolgozni mennem, párom nincs és nem is akarok, a barátaim se fontosak annyira, hogy idegeskedjek miattuk/rajtuk, őszintén szólva a jelenlegi életem a körülményekhez képest tökéletesen kielégít, minden úgy megy ahogy tervezem, ha így folytatódik akkor továbbra is gondtalan életem lesz. 19L
2010. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük akkor nekem is gondtalan életem van.38évesen 10 éve boldog kapcsolatban élek(jövőre férjhez megyek)

Van egy felnőtt fia,akire nagyon büszke vagyok,mert megáll a lábán.Igaz még tanul,de pontosan tudja mit akar elérni az életében.Külföldön élek.Mivel nem nagyon tudok angolul így otthon éldegélek mint egy háziasszony..Elvagyok így is,mert nem jelent gondot ez sem.Van kocsink,bérelünk lakást,otthon újítjuk,szépítjük a lakásunkat,ha egyszer haza megyünk akkor minden tökéletes legyen..Amikor csak tehetjük utazunk,kirándulunk..Angliát már úgy ahogy körbe néztük..Azóta Skóciát,Wales-t,és Francia országot is kezdjük felfedezni..Ami kell az élethez az megvan.Nincs hitelünk,nincs anyagi gondunk..Ami a lényeg,hogy egészségesek vagyunk,és ennek örülök a legjobban..

Boldog vagyok,mert szeretnek,szeretek,és sokat nevetgélek,élem az életem..Nem cserélnék senkivel..

2010. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

javítok* -fiam

-Franciaország

2010. szept. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nincs! Aki azt mondja biztos,h hazudik,mert mindenkinek vannak gondjai. Csak van aki még saját magának sem vallja be!
2010. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!