Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalodnak bennem a szeretteim,...

Csalodnak bennem a szeretteim, hogy dolgozzom fel a kudarcelmenyt?

Figyelt kérdés
Kijottem angliaba dolgozni, 2 het alatt kirugtak. Minden penzem ebbe oltem, anyukamnak rengeteg adosaga van. En akartam segiteni ot es most mehetek haza penz nelkul, mosogatolanynak. En voltam a csalad remenysege, kudarcot vallottam. Fogalmam sincs mitevo legyek. Nagyon faj, legszivesebben a legrosszabbra gondolok, de sose tennem meg. Teljesen eberkomaba vagyok, nem tudom hogy dolgozzam ezt fel egyedul. Kerlek segits nekem.
2010. szept. 18. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én is így jártam, ráadásul én az ő pénzükből mentem ki mert az enyém már régen elfogyott, és üres zsebbel jöttem haza, azóta meg nem találok melót.

embertelen sz.r, de nem nagyon tudsz mit csinálni. :o

2010. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazajössz, összeszeded magad, és bizonyítasz itthon. Én szorítok Neked.
2010. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs miben bizonyitanom, felvettek egyetemre es emiatt nem mentem. Egy evig eloskodjek a szegeny anyamon? Ez iszonyu erzes, termeszetesen keresek valami munkat, de amit erettsegivel talalok majd az egyenlo a nullaval.

Koszonom a valaszokat.

2010. szept. 18. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha még kinn vagy,keress állásokat,biztosan találsz vmit. Ha már hazajöttél,akkor meg tegyél félre egy keveset mindig a talált melóból és ha van pénz,menj ki újra. NE add fel :)
2010. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kint vagyok es epp ez az, nem talalok semmit. 1 hete keresek, kerestetek kozvetitokkel es ugy hogy szallast is adjanak, nincs semmi. Szemelyesen is kopogtatnek, de draga a buszjegy londonba, es nincs penzem. Nagyon szenvedek, a ma delutant ataludtam, most meg sirok, pedig alapvetoen optimista alkat vagyok, de most minden elveszni latszik.
2010. szept. 18. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod, legalább megpróbáltad.
2010. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: nekem is voltak nehéz pillanataim már az életben, munkával, egyetemmel kapcsolatban is. Egy évig nem csináltam semmit, mert nehéz szakon voltam, és nem sikerült a tárgyam. Persze magam alatt voltam, és elmentem dolgozni addigis. Jövőhéten utazok Kaliforniába tolmácsolni, azután Kína és még sok szép hely vár. Most már csak mosolygok ezeken. Tehát tényleg próbáld meg összeszedni magad, meglátod, menni fog minden. Néha próbára tesz az élet, ez van, de menni kell tovább. Csak az ilyen emberek maradnak talpon, megtanultam én is.
2010. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!