Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmaimban repülök, és harcolna...

Álmaimban repülök, és harcolnak ellenem, akár saját szeretteim is néha. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordult már ez az álmom, hogy repülni tudok, de én magam is meglepődöm álmomban és félek tőle. Ezenfelül néha megtámadnak mikor repülök, néha saját szeretteim is, és el kell menekülnöm előllük.Mit jelenthet ez?
2010. aug. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagyok nagy álomfejtő, de szerintem azt jelenti, hogy néha úgy érzed a szeretteid egy-két dologban hátráltatnak.

2010. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TomRage válasza:

Ha a jelenlegi élethelyzeted olyan, hogy valami új dolgokat csinálsz (munka, iskola vagy akár) párkapcsolat könnyen lehet, hogy ez adja a szárnyakat.

Ha némelyik szeretted kételkedik benne vagy megpróbál lebeszélni ez csak alátámasztja az előzőt.

2010. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán azt, hogy tudod, hogy jó képességeid vannak, csak félsz ezt bebizonyítani, a többiek meg mindig kritizálnak.
2010. aug. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

a repülés a szabadságvágyat fejezi ki, azt, h a saját életedet akarod élni és nem másokét, és hogy a saját lábadra akarsz állni. gondolom a valóságban még nem sikerült kivívnod, h egy önálló felnőtt embernek nézzenek a szeretteid. ha túl fiatal vagy, akkor nem is csoda. de vágysz rá, h annak nézzenek. de előttük még nem mersz felnőttként viselkedni, vagy nem hiszik el, h már felnőtt vagy (a korodat nem tudom, meg hogy mennyire vagy érett, felelősséget vállaló ember).

általában, amikor a gyerek már szeretné önállóan élni az életét, a szülők még szeretnék jó sokáig a kisfiuknak/kislányuknak tudni az illetőt, és (nem szándékosan) hátráltatják abban, h felnőjön. ezért kell harcot vívni velük.

2010. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Túl sokat szívsz...
2010. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!