Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak?! én ezt nem bírom.

Mit csináljak?! én ezt nem bírom.

Figyelt kérdés

Egyszerűen kikészülök anyukámtól,folyamatosan ordibál és mindenért engem hibáztat.Én próbálok a kedvében járni,segítek neki amiben csak tudok,rengeteget tanulok de nem elég neki,ennél többre már nem vagyok képes,ha véletlenül eltörök egy poharat akkor már kitör itthon a világháború,de ha ő eltör valamit akkor is én vagyok a rossz hogy miért pont oda tettem,már próbáltam vele beszélgetni erről de mindig veszekedésbe fulladt.

15/l


2010. szept. 18. 17:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
nekem apukám ilyen. nincs mit tenni.... :S
2010. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
szegény :( nagyon sajnállak...hiába a rendes szülő mindennél többet ér...
2010. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. nálunk is ez volt mindig ráadásul az öcsémet is én neveltem. MEg is értem apámat h ott hagyta őt. Én nem tudtam semmit csinálni csak elköltöztem.

21/F

2010. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia

ugyanebben a cipőben járok... sajnos nincs mit tenni...

én már belefáradtam. 21 éves vagyok, 15 éves korom óta "terrorizál" lelkileg és én már feladtam...

minden megpróbáltam,beszélni vele,tartott a béke egy napig kb... és előröl megint minden...

elég szar mondjuk itt még az is probléma,ha elmegyek valahova... 21 éves vagyok és még mindig nem bírja felfogni,h nem 10 éves vagyok... áá ez hosszú

sajnállak téged :( de sokan vannak még így,nem is gondolnánk...

2010. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
utolsó vok- még annyi,h nálam is sztem az elköltözés segítene...csak nem vagyok abban a helyzetben,h el tudjak menni :/
2010. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nem is igyekszem. Ha már veszekedni akar, legyen rá oka.
2010. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
látom akkor nem vagyok egyedül :(
2010. szept. 18. 17:26
 8/18 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem sokkal de sokkal rosszabb. 3 évet ki kell még bírnod. Ennyi.
2010. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk is volt ien időszak, de én megelégeltem és 2 pofonnal helyre raktam a dolgot. Azóta odafigyel mit mond.

18/F

2010. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem lenne helyes dolog ha megpofoznám...
2010. szept. 18. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!