Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mennek tönkre ilyen...

Miért mennek tönkre ilyen hamar a házasságok, ha van gyerek vagy még csak terhes az anya?

Figyelt kérdés
Ezen nem gondolkodtatok még el? Egy csomóan itt írnak, hogy terhesek vagy kicsi gyerekük van és már válni akarnak...stb.stb.
2010. szept. 18. 15:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok 17:07

Le lettem pontozva, ezek szerint nem jól tudom, hogy az őszinte szeretet és tisztelet nem 10 kilón múlik, és a férj is besegíthet a házimunkába, vagy vigyázhat a gyerekre, még a nő megcsinálja. Mégsem én vagyok az, aki elvált kisgyerekes anyuka.

Utolsó válaszoló, szerintem nem késő 40 évesen, sokkal több lehetőség van ismerkedni, mint régen.

A nőket könnyű levenni a lábáról egy csokor virággal, kedves szavakkal, főleg a fiatalokat, meg ha még megkéri a kezét is, akkor nem lát az orránál tovább a rózsaszín ködtől, de ha hosszútávú jól működő kapcsolatot akar, akkor nem a szerelmes férfi viselkedését kell figyelembe venni, hanem azt, hogy hogyan viselkedik más emberekkel, mert veled is olyan lesz, ha elmúlik a szerelem, és főleg meg kell nézni, hogy milyen kapcsolata van az édesanyjával, mert akinek jó a viszonya anyukájával, azt 90% biztosra lehet venni, hogy rendes lesz a feleségével is, ez fordítva is igaz.

2010. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mert felelőtlenül vállalnak gyereket, és nem készülnek fel arra, mivel jár.

A nő nem gondol bele abba, hogy nem az van, hogy a gyerek születése után ő csak ANYUKA, és megszűnik nőnek lenni, nem törődik a párjával.

A férfi meg nem gondol bele abba, hogy bizony lehet olyan, hogy a terhesség x számú hetében nem tudnak vaginálisan szeretkezni (főleg ha veszélyeztetett terhes az illető), meg hogy főleg az első hónapokban, de később is, bizony szüksége lenne a feleségének az ő segítségére is, és ne az legyen, hogy apuci hazajön munkából, ledobja magát a tévé elé, és az asszony a síró gyerekkel a kezében legyen ott a meleg vacsival meg a söröcskével, természetesen csillogó-villogóra suvickolt lakásban. Főleg ha más segítsége nincs.

Ami meg vegyes mindkét nemnél, hogy nem tudják, mennyi áldozatvállalással jár a gyerek, és nem képesek rendesen kommunikálni, ill. az ezzel járó fáradtságot, frusztrációt kezelni. Meg az, hogy egyáltalán felelőtlenül választanak párt.

2017. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!