Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fedél alatt élni a személy...

Egy fedél alatt élni a személyzettel milyen lehet?

Figyelt kérdés

Zavarná a családi életeteket, ha az otthonotokban lenne a szobája a bébiszitternek, a szakácsnőnek is?

Tegyük fel, hogy van rá pénzetek.


2010. szept. 17. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Münchenben.

Kijöttem látogatóba,és újsághirdetésre jelentkeztem.

2010. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Ahhoz az a fajta gondolkodásmód kellene.

Az átlagember gyanakvó, és féltené az anyagi dolgait. Egy gazdagnak sokkal kevésbé számít ez, és sokkal valószínűbb, hogy gyerekkorában már élt személyzettel a szülei házában.

Nekem bejárónőm lenne, a kaját meg étteremből rendelném. Nem kellene permanens személyzet.

2010. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha lenne rá pénzem, nem zavarna.

Lenne külön szobája és fürdője.

És ha épp szabadnapos, nem hiszem hogy a "mi" lakrészünkön nézelődne, hogy mit lehet ellopni...

2010. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
En most aupair vagyok angliaban es ez itt teljesen bevett szokas. Gyakorlatilag minden masodik embernek van segitsege, aki veluk is el. Szerintem nincs ebben semmi kulonos, ha tiszteletben tartjuk a masik szokasait.
2010. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Az angliai tapasztalat érdekes. Itthon erre még várni kell, bár nekem is jól jönne a segítség két gyerek mellett, főleg, később kellene valaki, aki elhozza őket az iskolából és elkíséri őket különórára, aztán hazafuvarozza őket autóval.

Az iskolák Budapesten lennének, mi viszont 35 km-re lakunk a fővárostól. Én mondjuk déltől du. 4-ig nem érek rá a gyerekeimet kísérgetni, napközi meg szóba sem jöhet.

2010. szept. 18. 11:39
 16/16 Fingkirály ***** válasza:
Ha netán Vizyné Angélának hívnának, és egy Édes Anna nevezetű nő jelentkezne a hirdetésre, NE VEDD FEL, vagy legalábbis kulccsal zárható helyen tárolj minden kést :P
2010. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!