Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom fura kérdés. Illemtan?!

Tudom fura kérdés. Illemtan?!

Figyelt kérdés
Szóval 3 éve vagyok együtt a vőlegényemmel.Holnap messzire forunk utazni és tele lesz a kocsi,5en leszünk.A "gond"az hogy apósom is jön.Na már most én nem akarok hátra ülni,mert hátul mindig rosszul érzem magam,és bezártság érzetem van.Mindig elöl szoktam párommal ülni(ő a sofőr)Apósom viszont 62 éves és mindig "panaszkodik"hogy nem tudja kinyújtani a lábát,és fáj neki...(máskor bezzeg akár elvezet 200km-t is,de ez más téma)Bunkó dolog tőlem ha én maradok elöl????
2010. szept. 17. 16:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
azt tudom hogy én apósomat anyósomat szüleimet kérés nélkül előreengedném ha tudom,hogy ilyen bajuk van. ami meg téged illet szerintem ha mondjuk anyukádról lenne szó akkor másképp állnál a dologhoz. ne gyerekeskedj, vegyél be gyógyszert és meg van oldva a probléma. és ha az illemtan részét nézzük igen is át kéne adnod a helyet.
2010. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

16:30-as vagyok

Mint írtam cserélgessétek.

Vagy mivel én is tudom milyen borzasztó rosszul lenni (sokszor 3 trolimegálló után le kell szállnom, mert fáj a fejem, szédülök, hányingerem van, remegek) vegyél Daedalont a patikában, nekem mindig segít. Ha ez sem segít, akkor valószínűleg tényleg pszichés a dolog, esetleg fóbia, vagy nem tudom. De nem várhatod el apósodtól, hogy másfél órán keresztül nyomorogjon, ahogyan ő sem várhatja el tőled, hogy ugyanennyi időn keresztül rosszul légy.

Nekem még az is beválik, ha bedugom a fülembe a zenét, és becsukom a szemem. Ugyanis azért leszünk rosszul, mert a szemünkkel azt érzékeljük, hogy minden nagyon gyorsan halad. És még valami: ne egyél az út előtt csak 2-3 szem bonbont, (én 1 Bounty-t szoktam enni, ez elég)

Szóval én cserélgetném mondjuk 20 percenként, és akkor csak 2x kell megállni.


19/L

2010. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

áhh már értem..szóval te semmiképpen nem akarsz hátraülni..

hát ha ilyen őnző vagy remélem majd ha teis idősebb leszel és fájni fog a lábad téged is a hátsó ülésre ültetnek..

2010. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Mit képzelsz? Illemtannal jönni, amikor te előbbre tartod a saját rosszullétedet az övével, amikor ő egy jóval idősebb ember, aki ráadásul a vőlegényed édesapja, te pedig ennyi illemet nem ismersz, hogy ilyen helyzetben ne elkényeztetett, jogait ismerő, de kötelezéttsegeit nem- ember legyél?! Miért vagy ilyen az apukáéjával, amikor alap dolog lenne udvariasságból nem a saját bajodat előbbre helyezni egy idős emberrle szemben, aki ráadásul az édesapja nem egy idegen. Nem tudom, ezt hogy gondolhatod erkölcsileg igazoltnak. Ennyi..
2010. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ki vette az autót? A barátod a saját maga által munkával keresett pénzen? Akkor ő dontheti el, ki hova ül, természetesen az illemtan alapján az édesapját ülteti előre, mert ő a korelnük. Ha apósék vették az autót, akkor pedig természetes, hogy az apósod ül elöl. Nekem van egy aranyos kis menyem, ha én is velük megyek, mindig azonnal felajánlja az első helyet. Viszont csak szeretet kap tőlem, mert egy ilyen kislányt valóban lehet szeretni. A fiamnak meg nem jutna eszébe, hogy a szüleivel így bánjon. Nevelés és illem kérdése. Menj vonattal!
2010. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Sztem ülj be hátulra,apósod az anyós ülésen..,és ha hánynod kell,akkor ott az após nyaka!:D


Persze ezt nem kell komolyan venned most...,csak ez most igy beugrott mint kép!:D Tuti elmegy a kedve az elöl üléstől:))

2010. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!