Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom fura kérdés. Illemtan?!

Tudom fura kérdés. Illemtan?!

Figyelt kérdés
Szóval 3 éve vagyok együtt a vőlegényemmel.Holnap messzire forunk utazni és tele lesz a kocsi,5en leszünk.A "gond"az hogy apósom is jön.Na már most én nem akarok hátra ülni,mert hátul mindig rosszul érzem magam,és bezártság érzetem van.Mindig elöl szoktam párommal ülni(ő a sofőr)Apósom viszont 62 éves és mindig "panaszkodik"hogy nem tudja kinyújtani a lábát,és fáj neki...(máskor bezzeg akár elvezet 200km-t is,de ez más téma)Bunkó dolog tőlem ha én maradok elöl????
2010. szept. 17. 16:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Húzd elöre az ülést,hogy ki tudja nyujtani a lábát.

Oda üljön ö elörre vissza te.

2010. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem amikor megálltok, cseréljetek. Én is rosszul szoktam lenni a kocsiban, tehát tudom mennyire rossz. Viszont gondolom a fájó láb is nagyon rossz, tehát cserélgessétek menet közbe hogy ki ül elöl.

Kecske is, káposzta is, és béke lesz:)

2010. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
Nem bunkó dolog sztem!!Apósod gondolom olyan mint nagymuterom..,egész életében csak nyavalygott!!Nem kell "felvenni" amit mond és egy idő után beletőrödik!Vagy tegye a lábát a nyakába és utazzon úgy az após!
2010. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom milyen messze utaztok...de az is megoldás lehet, ohgy időnként cseréltek. Illetve álljatok meg többször, hogy mindenki kitudjon nyújtózni az is aki hátul ül.
2010. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

csak olyan zavaró,de tényleg...amúgy is kicsi a hely hátul,úgyhogy úgy ülnek majd mind a heringek.És amikor az öreg már mocorog meg minden baja van meg mit tudom én,neki fáj a lába ha nem tudja kinyújtani...stb...olyan zavarba vagyok akkor majdnem elsüllyedek.Párom mindig mondja hogy nyugodjak már meg,maradjak elöl,nem lesz belőle semmi gond,de akkor is...mindig elöl ülök mert sztem hátul behánynék 5perc után... :S:S:S

de az öreg is fura,mondom :)

amikor ő vezet 200km-t akkor azt meg kibírja... :s

2010. szept. 17. 16:33
 6/26 A kérdező kommentje:
hát úgy 1óra másfél órás út kb...
2010. szept. 17. 16:34
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Most akkor mi bajod tulajdonképpen? Nem az a bajod,hogy rosszul leszel.. .neki meg fáj a lába hanem egyszerűen idegesít,hogy apósod is ott lesz. vagyis nem a szitu a bajod hanem apósod.
2010. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
hát ha az illem részét nézzük akkor egy fiatal jobban alkamazkodjon mint egy idős. én hasonló szituációban átadnám az első helyet neki. de ha mást nem akkor tényleg cserélgessétek a helyet, az is egy kompromisszum.
2010. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
tulajdon képpen miért is????egy szóval nem értem ezt honann szedted...tőlem aztán elfér...de nem akarom végig hányni az utat.
2010. szept. 17. 16:36
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

marha egyszerű, beveszel egy daedalon-t, és szépen elvagy hátul.

szerintem is inkább az apóssal van baj, és nem a te gyomroddal.

2010. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!