Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom fura kérdés. Illemtan?!

Tudom fura kérdés. Illemtan?!

Figyelt kérdés
Szóval 3 éve vagyok együtt a vőlegényemmel.Holnap messzire forunk utazni és tele lesz a kocsi,5en leszünk.A "gond"az hogy apósom is jön.Na már most én nem akarok hátra ülni,mert hátul mindig rosszul érzem magam,és bezártság érzetem van.Mindig elöl szoktam párommal ülni(ő a sofőr)Apósom viszont 62 éves és mindig "panaszkodik"hogy nem tudja kinyújtani a lábát,és fáj neki...(máskor bezzeg akár elvezet 200km-t is,de ez más téma)Bunkó dolog tőlem ha én maradok elöl????
2010. szept. 17. 16:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%

Na végre kibújt a szög a zsákból. Neked derogál hátul ülni, meg hánysz tőle, meg minden, illemtannal vagdalkozol, de azt lesz@rod, hogy egy 62 éves ember nyomoroghat hátul, mint a "heringek", mert az uriasszony elől szokta meg. Szóval önzőn szépen magadra gondolsz, most meg önigazolást vársz tőlünk. Hát tőlem ne várj :D

Szerintem szánalmas, hogy ilyen minimális áldozatot se tudsz hozni szeretett férjed édesapjáért.

Megjegyzem fájós lábbal hátul ülni és nyomorogni, és fájós lábbal vezetni oltári más dolog. Ha lenne jogosítványod, tudnád. Ha van, akkor meg csak műbalhé volt az érved.

2010. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
könnyen beszélsz mert vszínű hogy te nem vagy rosszul hátul.Én viszont nem tudom kezelni sem kocsiban sem buszon...ez van!Párom azt mondta ne izguljak,tehát az ő véleménye a legfontosabb,itt a véleményt kértem volna,de helyette a fejemhez vágjátok hogy begyek be vmi sz.art és tűrjek.Normális válaszoló is volt,aki megtudta írni h cseréljünk időként vagy álljunk néha meg.Köszönöm akik normálisan "tudtomra"adták hogy hogyan tegyem.
2010. szept. 17. 16:44
 13/26 anonim ***** válasza:
26%
16:40 te valószínűleg soha nem élted át azt amit a kérdező, szörnyű érzés, hidd el. Sok idős akkor is panaszkodik ha süt a nap, és minden ok. Ez idős korral jár. Én előre húznám az ülést, amennyire csak lehet, s utazhat hátul. Én párom biztos nem engedné , hogy ál nyavajgás miatt hátul utazzak, pláne úgy hogy közben majd összehányom magam.
2010. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
44%
Vezess Te! Minden probléma megoldódik és még sértődni sem kell senkinek.
2010. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, te is beleesel abba az értékrendi hibába, mint jó néhány begyepesedett kérdező. NEM attól hasznos egy válasz, mert az neked tetsző! Ugyanúgy megfontolandó az érem másik oldala is, és ha nem ragaszkodnál folyton a véált igazadhoz, akkor rájönnél, hogy igen is, önző vagy, és kitennéd a 62 évest annak, amitől ellen te olyan nagyon ágálsz ~35 évesen, egészségesen.

Itt nincs szó illemről, nincs szó férjről, akinek a szava dönt, itt emberségről és alázatról van szó.

2010. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
tehát hagyjam hogy szédüljek,hányjak és "reszkessek"hátul mire megérkezünk???Szó nincs gyógyszerről,mert ha hiszitek ha nem-nem segít a bajomon...mellesleg nem ez az első út,már utaztunk így,de akkor is aztán rosszul éreztem emiatt magam.
2010. szept. 17. 16:53
 17/26 A kérdező kommentje:
bezártságérzet-ez neked egészséges???
2010. szept. 17. 16:54
 18/26 anonim ***** válasza:
44%

másfél órás utról van szó..basszus tényleg ez a legnagyobb problémád?

bemész a patikába és veszel olyan gyógyszert amitől nem leszel rosszul..talán ez a legjobb megoldás.

2010. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
ha csak másfél órás út az egész akkor azt ő is kibírja.Lehet h önző vagyok,lehet hogy makacs de akkor sem akarok ebből engedni...:S
2010. szept. 17. 16:59
 20/26 anonim ***** válasza:

Szervileg igen, egészséges. Az, hogy te mentálisan nem tudod ezt lekezelni és még csak az se jut eszedbe, hogy egy laza nyugtatót bevegyél és átszenderegd az utat, megint más kérdés. Az após viszeres, fájós lába meg legyen összegyűrve, kapjon trombózist, és mire odaértek, történjen meg a legrosszabb, nem? Szerinted ezt a férjed hogy reagálná le? Akkor már nem mondhatod, hogy igen kicsim, leszek én hátul akár ezerszer is, csak csináljuk vissza.

Mert ami számít, az a te agybajod (elnézést), ami a bezártság-érzetben manifesztálódik. Szép. És az még szebb, hogy ezen nem tudsz felülemelkedni, és rágod a sz@rt órákon át.

2010. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!