Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Vajon "bűnös" vagy...

Vélemény? Vajon "bűnös" vagy nem csinált semmit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal kb2hete voltunk az egyik haverjánál ott poénkodtak hogy a pasim egy buliban megcsalt engem.

Kérdőre vontam a barátom, egész éjjel magyarázkodott hogy semmi sem történt, sosem tenne ilyet, hiszen tudom jol hogy szeret, és amikor össze voltunk veszve akkoris ő futott utánam.

Elmesélte hogy a haverja viszont akkor este a buliban megcsalta a barátnőjét, itt már elkezdtem kételkedni, mondván, h nem-e a barátom tette ezt, csak a lelkiismerete miatt ki akarta mondani csak másra keni.

Háttermészetesen ezt is meg akarta magyarázni,könyörgött hogy hallgassam meg... bár utána már kicsit vállvonogató volt délután... miután látta hogy nem hiszek neki.

Szakítottam vele, nem tudok benne megbizni, és ha arra gondolok hogy mással volt... undorodom tőle, én ugyan nem osztozom a pasimon. És logikusnak tartom, hogyha esetleg mégis megcsalt akkor már nem szeret.

De mióta kidobtam nem hagy békén. Magyarázkodik, most is felhívott, és szeretné ha vele lennék.

Szép sms-eket irogat, hogy szeret, bízzak benne, és tudja hogy a megcsalás a legnagyobb félelmem és sosem okozna nekem ekkora fájdalmat.

A telefonban hallom hogy olykor elcsuklik a hangja.

De váltig azt állítja hogy akármit teszek ő kiáll az igaza mellett, hogy NEM CSALT MEG SOSEM!!!


Tegnap irt nekem a húga egy e-mailt, hogy látja a bátyján hogy nagyon kivan bukva, és szeretné ha elmondanám neki miért lehet ilyen, mert fáj neki igy látnia.

Persze egyből azt hittem hogy a barátom mondta a kiscsajnak hogy fűzze be az agyam.

De odahívta a lányt a telefonhoz és a kiscsaj elmesélte hogy tényleg ő maga irta a levelet, erről a bátyja nem tud. És szeretné ha msnen beszélnénk ketten

A lány 13éves, visszahúzódó, de aranyos, birom:)

Beszélgettem a lánnyal és ilyeneket irt:

"hát körübelül a szobáját nem hagya el ma... ha bemész hozzá és akarnál beszélni vele akkor kedvtelen stb és látszikrajta és ha kérded mibaj akkor az rá a válasz h nem szeretnék róla beszélni de ez is remegős hangon:S..."


"de amikor megismert téged egyszerüen le se lehetett lőni álandóan a tündérem olyan szép szóval minden jó tulajdonságod álandóan fujta olyan édes volt"


mikor talizás előtt van álandóan izgul meg kérdi h na csinivok stb:) olyan cuki..."


Énis szeretnék vele lenni 7végén. De minek?:( Ha tényleg megcsalt:( Én már nemtudom mi az igazság, nem akarok hazugságban élni, és nem akarok úgy vele lenni hogy az járjon a fejemben hogy mással volt:(

Passz.

De miért nem hagy akkor békén?:(


2010. szept. 17. 14:25
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
74%
ekkora ökröt nem fogsz még1x találni, aki a sok baromságod tolerálná. ne bántsd már szerencsétlent, vagy közöld vele tisztességesen, keményen hogy hagyjon békén (de akkor a telefont se vedd fel, ne válaszolj neki, abból csak megérti), de szerintem illene tőle bocsánatot kérned, hogy ennyire bizalmatlan voltál és béküljetek ki.. :)
2010. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, ti nem olvastátok az előző kérdéseit? Már többször leírta részletesen a szitut, és teljesen egyértelmű volt, hogy csak vicceltek a srác haverjai, de ez a liba mégis kidobta. Ja azt véletlenül elfelejtette most leírni, hogy előtte is kidobta a srácot, szóval az esetleges megcsalás idején nem is voltak együtt, mert ő szakított a fiúval!
2010. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

hallod.

azaz alapvető álláspontom, hogy a pasikban NEM szabad megbízni. Nagyjából ezredszázaléknyi kivétel van. A tied az egyik, másik ilyen "balekot" nemtalálsz aki ennyira odaadó és hűséges. De tetudod.

2010. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Talán az a típus vagy, aki ha nincs probléma, csinál magának.
2010. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgass a szívedre.Az a fiú biztosan szeret ha sír utánad...Ez tuti..És szerintem nem csalt meg.
2010. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!