Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Vajon "bűnös" vagy...

Vélemény? Vajon "bűnös" vagy nem csinált semmit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal kb2hete voltunk az egyik haverjánál ott poénkodtak hogy a pasim egy buliban megcsalt engem.

Kérdőre vontam a barátom, egész éjjel magyarázkodott hogy semmi sem történt, sosem tenne ilyet, hiszen tudom jol hogy szeret, és amikor össze voltunk veszve akkoris ő futott utánam.

Elmesélte hogy a haverja viszont akkor este a buliban megcsalta a barátnőjét, itt már elkezdtem kételkedni, mondván, h nem-e a barátom tette ezt, csak a lelkiismerete miatt ki akarta mondani csak másra keni.

Háttermészetesen ezt is meg akarta magyarázni,könyörgött hogy hallgassam meg... bár utána már kicsit vállvonogató volt délután... miután látta hogy nem hiszek neki.

Szakítottam vele, nem tudok benne megbizni, és ha arra gondolok hogy mással volt... undorodom tőle, én ugyan nem osztozom a pasimon. És logikusnak tartom, hogyha esetleg mégis megcsalt akkor már nem szeret.

De mióta kidobtam nem hagy békén. Magyarázkodik, most is felhívott, és szeretné ha vele lennék.

Szép sms-eket irogat, hogy szeret, bízzak benne, és tudja hogy a megcsalás a legnagyobb félelmem és sosem okozna nekem ekkora fájdalmat.

A telefonban hallom hogy olykor elcsuklik a hangja.

De váltig azt állítja hogy akármit teszek ő kiáll az igaza mellett, hogy NEM CSALT MEG SOSEM!!!


Tegnap irt nekem a húga egy e-mailt, hogy látja a bátyján hogy nagyon kivan bukva, és szeretné ha elmondanám neki miért lehet ilyen, mert fáj neki igy látnia.

Persze egyből azt hittem hogy a barátom mondta a kiscsajnak hogy fűzze be az agyam.

De odahívta a lányt a telefonhoz és a kiscsaj elmesélte hogy tényleg ő maga irta a levelet, erről a bátyja nem tud. És szeretné ha msnen beszélnénk ketten

A lány 13éves, visszahúzódó, de aranyos, birom:)

Beszélgettem a lánnyal és ilyeneket irt:

"hát körübelül a szobáját nem hagya el ma... ha bemész hozzá és akarnál beszélni vele akkor kedvtelen stb és látszikrajta és ha kérded mibaj akkor az rá a válasz h nem szeretnék róla beszélni de ez is remegős hangon:S..."


"de amikor megismert téged egyszerüen le se lehetett lőni álandóan a tündérem olyan szép szóval minden jó tulajdonságod álandóan fujta olyan édes volt"


mikor talizás előtt van álandóan izgul meg kérdi h na csinivok stb:) olyan cuki..."


Énis szeretnék vele lenni 7végén. De minek?:( Ha tényleg megcsalt:( Én már nemtudom mi az igazság, nem akarok hazugságban élni, és nem akarok úgy vele lenni hogy az járjon a fejemben hogy mással volt:(

Passz.

De miért nem hagy akkor békén?:(


2010. szept. 17. 14:25
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
nem. soha!
2010. szept. 17. 15:00
 22/45 anonim ***** válasza:
63%

Jajj, de szép is az első szerelem!!! :)

Mert gondolom nem 25-30 évesek vagytok, hanem inkább közép iskolás korúakra tippelnék.


Szerintem adj neki esélyt!!

Anno mikor összejöttem a párommal, engem is húztak párszor a haverjai ilyennel amikor külön buliztunk, de én fel sem vettem.

Azért nem, mert nem adott rá okot, hogy ne bízzak benne. (Ő azóta már a férjem)


Aki már nem szeret és nem érdekled, nem ír ilyen üzeneteket és nem hív fel!!!!

Ha még is történt valami (ami szerintem max. csókolózás), már rég megbánta, de szerintem csak hülyéskedtek a haverjai.

Mióta jártok? Hány évesek vagytok? Mennyire ismered?

Már a kapcsolatotok előtt is ismerted?


Amikor én az első szerelmemmel jártam 16 éves voltam.

1 év után mindenféle indok nélkül elhagyott.

Szenvedtem mint a kutya hónapokig, mire túl tettem magam rajta. Fél évre rá újra összejöttünk, aztán 2 hónap múlva ismét dobott!!

Ez már nem viselt meg annyira. Később sokszor bepróbálkozott nálam, de én már nem voltam vevő rá. Úgy is mondhatnánk, hogy még évekig futott utánam.

Aztán tavaly (tíz évre rá) egy lagziban ismét találkoztunk, ahol felkért táncolni és elmondta, hogy még ma is bánja a napot amikor elhagyott!!


Ezt csak azért írtam le, hogy az első szerelem sosem tart örökké, de az is biztos, hogy sosem felejted el!!!


Ha igazán szeretitek egymást, akkor ez nem állhat közétek!

2010. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Figyelj ennyire balf*sz haverja nem lehet senkinek sem, hogy véletlenül elszólja magát,meg elkezd viccelődni a haverja bnője előtt(mármint ha tényleg megtörtént) szóval szerintem ez csak 1 vicc:)

2010. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

köszi a hosszú választ:)

10hónapja járunk.

Volt amikor nagyon csúnyán beszéltem vele, hisztiztem ő akkor is futott utánam.

Kb 1éve ismerem. Az előző barátnői megcsalták, kihasználták, megalázták a szexben is.

És előttem 2évig nem volt senkije.

Sosem csalta meg a régi bnőit sem.

Mindig kedves, aranyos volt velem, nagyon kitudta mutatni hogy szeret:) Egy szavamba került és ugrott:)

Ő 20éves, én 18vagyok.

2010. szept. 17. 15:04
 25/45 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet hogy a bizonyos haver csak szétakart tieteket ugrasztani mert tetszel neki?Gondolkozz el ezen?
2010. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem békülj ki vele!

Ha nem szeretne, akkor nem így viselkedne.

Ilyen pasit nem fogsz találni még egyszer , aki így szeret.

Adj neki egy esélyt.

2010. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
76%

No, elmondom a szitut.

Csóri srác nem tett semmit, te meg ejted a haver poénja miatt...

Ha ennyi eszed van, (pedig imád téged, ez süt abból, amiket a tesó irt neked...), akkor nem is érdemled meg a srácot.

Csak őt sajnálom, hogy igy szenved meg kepeszt érted.

37/L

2010. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
50%
Csak a bűntudat fájhat annyira, hogy sírjon az ember. Az, hogy a szerelmed minden ok nélkül eltűnik, legfeljebb sértődést okozhat...
2010. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

azt elfeljtettem hogy régen rengeteg szerelmes levelet irt. A mai napig megvannak, meg sok-sok verset amit ő költött nekem:)

És énis adtam neki...a mai napig kint van minden a szobája falán.

Plusz most műtötték mert körül kellett metélni, és mondta h szeretné ha meglátogatnám és ha vele tölteném az egész 7végét.

De nem. nem szabad.

2010. szept. 17. 15:08
 30/45 A kérdező kommentje:

Jaa, nem most sír először!!!!

Korábban is mikor összevesztünk eltört nála a mécses... és amikor rosszba voltunk akkor is olykor sirt.

2010. szept. 17. 15:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!