Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Vajon "bűnös" vagy...

Vélemény? Vajon "bűnös" vagy nem csinált semmit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal kb2hete voltunk az egyik haverjánál ott poénkodtak hogy a pasim egy buliban megcsalt engem.

Kérdőre vontam a barátom, egész éjjel magyarázkodott hogy semmi sem történt, sosem tenne ilyet, hiszen tudom jol hogy szeret, és amikor össze voltunk veszve akkoris ő futott utánam.

Elmesélte hogy a haverja viszont akkor este a buliban megcsalta a barátnőjét, itt már elkezdtem kételkedni, mondván, h nem-e a barátom tette ezt, csak a lelkiismerete miatt ki akarta mondani csak másra keni.

Háttermészetesen ezt is meg akarta magyarázni,könyörgött hogy hallgassam meg... bár utána már kicsit vállvonogató volt délután... miután látta hogy nem hiszek neki.

Szakítottam vele, nem tudok benne megbizni, és ha arra gondolok hogy mással volt... undorodom tőle, én ugyan nem osztozom a pasimon. És logikusnak tartom, hogyha esetleg mégis megcsalt akkor már nem szeret.

De mióta kidobtam nem hagy békén. Magyarázkodik, most is felhívott, és szeretné ha vele lennék.

Szép sms-eket irogat, hogy szeret, bízzak benne, és tudja hogy a megcsalás a legnagyobb félelmem és sosem okozna nekem ekkora fájdalmat.

A telefonban hallom hogy olykor elcsuklik a hangja.

De váltig azt állítja hogy akármit teszek ő kiáll az igaza mellett, hogy NEM CSALT MEG SOSEM!!!


Tegnap irt nekem a húga egy e-mailt, hogy látja a bátyján hogy nagyon kivan bukva, és szeretné ha elmondanám neki miért lehet ilyen, mert fáj neki igy látnia.

Persze egyből azt hittem hogy a barátom mondta a kiscsajnak hogy fűzze be az agyam.

De odahívta a lányt a telefonhoz és a kiscsaj elmesélte hogy tényleg ő maga irta a levelet, erről a bátyja nem tud. És szeretné ha msnen beszélnénk ketten

A lány 13éves, visszahúzódó, de aranyos, birom:)

Beszélgettem a lánnyal és ilyeneket irt:

"hát körübelül a szobáját nem hagya el ma... ha bemész hozzá és akarnál beszélni vele akkor kedvtelen stb és látszikrajta és ha kérded mibaj akkor az rá a válasz h nem szeretnék róla beszélni de ez is remegős hangon:S..."


"de amikor megismert téged egyszerüen le se lehetett lőni álandóan a tündérem olyan szép szóval minden jó tulajdonságod álandóan fujta olyan édes volt"


mikor talizás előtt van álandóan izgul meg kérdi h na csinivok stb:) olyan cuki..."


Énis szeretnék vele lenni 7végén. De minek?:( Ha tényleg megcsalt:( Én már nemtudom mi az igazság, nem akarok hazugságban élni, és nem akarok úgy vele lenni hogy az járjon a fejemben hogy mással volt:(

Passz.

De miért nem hagy akkor békén?:(


2010. szept. 17. 14:25
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

felvettem msnre az egyik haverját... de a srác be sem lép:S

Mástól nemtudok kérdezősködni, egyik száma sincs meg:S

Nemtudom kinél kutakodjak.

2010. szept. 17. 14:44
 12/45 anonim ***** válasza:
48%
Tuti nem csalt meg. Ha nem lennél fontos neki nem akadna ki ennyire. Rángatod mint egy szerencsétlen pincsit. Biztos, hogy élvezed, hogy szenved.
2010. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy k.urva szar "vicc " volt a haverjaitól...Ha egyáltalán az.

Sajnos ezt így nem tudom eldönteni, de ha valaki ennyire felidegesít a vicce által én biztos nem sírnék, hanem dühös lennék de nagyon.... :S

Nekem ez egy kicsit sántít. Szerintem megcsalhatott. Csak nem merte bevallani. Most pedig megbánta, h ogy mit tett.

2010. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ne kínozd se őt se magadat, esélyt neki!

Így leírva (általad) azt gondolom, a haverok csak meg akarták viccelni, és elég hülye vicc volt.

Bizalmat neki.

2010. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
76%
Ennek a kapcsolatnak vége, túl nagy a bizalmatlanság...
2010. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

szeretem

És fáj ez az egész, most felhívtam és elmondtam neki amit többen is irta hogy "biztos megcsalt csak azért bőg, mert megbánta" És eleve ugy vette fel a telot hogy rekedt volt a hangja és lehet hallani hogy sír.

erre ezt mondta: "ÉN akkor sem csaltalak meg az én lelkiismeretem tiszta. És én tudom az igazságot, mégha te nem is hiszel nekem" utána még beszélt, de letettem


Nagyon szeretem:( De elkell engednem örökre:(

2010. szept. 17. 14:50
 17/45 A kérdező kommentje:
de nemis tudok honnan kémkedni:@
2010. szept. 17. 14:51
 18/45 Réti bubuzér ***** válasza:
51%

ÖÖÖÖÖÖ a kedves kérdező már a házasságot, meg a gyerekeket tervezi? Vagy mire fel ez a nagy "nem bízom benne" téma? Milyen kár fogja érni, ha mégis újra összejönnek?

Egyébként meg semmibe sem nézem azokat, akik mások véleménye alapján döntenek ilyen kérdésekben...

2010. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
67%

De kis butus vagy! hát miért nem próbálod meg még egyszer?

Minek ríni, :) ha nem muszáj?

2010. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
51%
Ha kibékültök, ezek után megtudnál benne bízni??
2010. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!