Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Vajon "bűnös" vagy...

Vélemény? Vajon "bűnös" vagy nem csinált semmit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal kb2hete voltunk az egyik haverjánál ott poénkodtak hogy a pasim egy buliban megcsalt engem.

Kérdőre vontam a barátom, egész éjjel magyarázkodott hogy semmi sem történt, sosem tenne ilyet, hiszen tudom jol hogy szeret, és amikor össze voltunk veszve akkoris ő futott utánam.

Elmesélte hogy a haverja viszont akkor este a buliban megcsalta a barátnőjét, itt már elkezdtem kételkedni, mondván, h nem-e a barátom tette ezt, csak a lelkiismerete miatt ki akarta mondani csak másra keni.

Háttermészetesen ezt is meg akarta magyarázni,könyörgött hogy hallgassam meg... bár utána már kicsit vállvonogató volt délután... miután látta hogy nem hiszek neki.

Szakítottam vele, nem tudok benne megbizni, és ha arra gondolok hogy mással volt... undorodom tőle, én ugyan nem osztozom a pasimon. És logikusnak tartom, hogyha esetleg mégis megcsalt akkor már nem szeret.

De mióta kidobtam nem hagy békén. Magyarázkodik, most is felhívott, és szeretné ha vele lennék.

Szép sms-eket irogat, hogy szeret, bízzak benne, és tudja hogy a megcsalás a legnagyobb félelmem és sosem okozna nekem ekkora fájdalmat.

A telefonban hallom hogy olykor elcsuklik a hangja.

De váltig azt állítja hogy akármit teszek ő kiáll az igaza mellett, hogy NEM CSALT MEG SOSEM!!!


Tegnap irt nekem a húga egy e-mailt, hogy látja a bátyján hogy nagyon kivan bukva, és szeretné ha elmondanám neki miért lehet ilyen, mert fáj neki igy látnia.

Persze egyből azt hittem hogy a barátom mondta a kiscsajnak hogy fűzze be az agyam.

De odahívta a lányt a telefonhoz és a kiscsaj elmesélte hogy tényleg ő maga irta a levelet, erről a bátyja nem tud. És szeretné ha msnen beszélnénk ketten

A lány 13éves, visszahúzódó, de aranyos, birom:)

Beszélgettem a lánnyal és ilyeneket irt:

"hát körübelül a szobáját nem hagya el ma... ha bemész hozzá és akarnál beszélni vele akkor kedvtelen stb és látszikrajta és ha kérded mibaj akkor az rá a válasz h nem szeretnék róla beszélni de ez is remegős hangon:S..."


"de amikor megismert téged egyszerüen le se lehetett lőni álandóan a tündérem olyan szép szóval minden jó tulajdonságod álandóan fujta olyan édes volt"


mikor talizás előtt van álandóan izgul meg kérdi h na csinivok stb:) olyan cuki..."


Énis szeretnék vele lenni 7végén. De minek?:( Ha tényleg megcsalt:( Én már nemtudom mi az igazság, nem akarok hazugságban élni, és nem akarok úgy vele lenni hogy az járjon a fejemben hogy mással volt:(

Passz.

De miért nem hagy akkor békén?:(


2010. szept. 17. 14:25
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
50%
Itt a háttérben kavarást érzek vkinek nemtetszett a kapcsolatotok boldogságotok,és most nagyon örül a markába hogy igy szenvedtek és majd ha bepróbálkozik kis haverja vigasztalni leeshet a tantusz h miértr is olyan kedevs hozzád...és miért is poénkodott igy.
2010. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

na megadta a haverja számát magától.

Irtam is a srácnak 1 sms-t, h mesélje el mivolt akkor este a klubba.

Majd kiderül.

ááá, nemhiszem hogy bármelyiknek is bejönnék.

2010. szept. 17. 15:24
 33/45 anonim ***** válasza:
76%

15:01-es vagyok. :)

Rohanj, hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezt a pasit meg kell tartani!!!!!!!!


Amikor férjemmel összejöttem az ő "legjobb haverja" is sokszor össze akart minket ugrasztani.

Mint később kiderült bejöttem neki és úgy gondolta majd nála vigasztalódok.

Ezek a haverok szépen le is morzsolódtak az évek alatt, ahogy összeházasodtunk és gyerekünk született.


Örülj neki, hogy van egy ilyen srác az életedben aki ennyire szeret, nem éri meg elvesztegetni egy hülyeség miatt!!!!

2010. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hittem el amikor megtudtam, hogy régebben bejöttem a srácnak, mivel akkora mamlasz volt, hogy évekig nem lépett semmit, pedig a szomszédban lakott.

Aztán amikor a haverja lépett helyette nekiállt teperni!

Pont ilyen undorító módszerekkel.

2010. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem sem történt semmi sem. Ha történt volna, akkor már véleményem szerint bevallotta volna. Ha már így is úgy is haragszol rá, akkor már nem lenne mindegy, nem? De ő erősködik, hogy nem csalt meg. Adj még egy esélyt neki!!!

Rosszul eshet neki, hogy ennyire nem bízol benne! Pláne az igazságtalanság! Ha én lennék így, mint ő, én is sírnék az igazságtalanság, meg a csalódottság miatt, de közben haragudnék is szerintem. Még örülhetsz is neki, hogy ő nem haragszik rád, mert joga lenne hozzá a bizalmatlanságod miatt. Viszont, ha ő haragudna, azzal a megcsalás tényét is elkendőzhetné, mert így téged állítana be rossznak, hogy nem hiszel neki, és nem bízol benne, hogy képzeled ezt róla. Érted?

Tehát: menj és békülj ki vele!!!!

23/Nő

2010. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Jaa, nem most sír először!!!!

Korábban is mikor összevesztünk eltört nála a mécses... és amikor rosszba voltunk akkor is olykor sirt."

ma 14:43-vok

Megváltoztatom a véleményem:akkor csak simán érzékeny,szaladj hozzá!:))

2010. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 Réti bubuzér ***** válasza:
31%
Aranyanyám, ha ezt az oldalt esetleg meglátja a srác, nem hiszem, hogy zsebre teszed, amit kapsz... Itt vered magad, teljesen idegenek véleményét kérdezgeted, ahelyett, hogy magadba néznél, vagy (JAJÚRISTEN MITMONDTAM) beszélnél vele. Te is megéred a pénzed, de meg ám. Az biztos, hogyha nekem állítanál be ilyennel, hogy "pista azonta, hogy megtöcskölted marit, ezért most jól elhagylak" nem rinyálnék utánad, hanem örülnék, hogy időben kibújt a szög a zsákból.
2010. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

visszairt a srác.

szószerint nem irom le, de azt irta hogy ha csajozásra gondolok nem csinált semmi, nemis tud csajozni:)

és ők csak vicceltek és azthitték nevetünk egy jót, de szerint túlreagáltam és nemgondolta h magamra veszem

2010. szept. 17. 15:51
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc,az a vicc bassz*s amin a másik röhög ezen ti k*rvára nem röhögtetek,az nem vicces ha a másiknak fájdakamt okozunk havernek érdekes felfogása vna de lehet nem is olyan jo haver,legközelebb mivel fog viccelődni,én elgondolkodnék ezen helyetekbe,béküljetek ki,a a vicceskedőt meg küldjétek el a búsborongos pi*ába.
2010. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Na ugye, hogy nem volt semmi!!

Futás a szerelmedhez és ne foglalkozz a hülyékkel!!

Sok boldogságot!!

2010. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!