Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kellemetlen szitu...

Szerintetek kellemetlen szitu lenne ha az exemhez az új párommal mennék el a még ott maradt cuccaimért?

Figyelt kérdés
(Az exemmel jó viszonyban váltunk el egymástól és tud a jelenlegi páromról.)
2010. szept. 17. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
ha valamit cipelni kell v félsz az exedtől (ez akkor nem) akkor szerintem ok, de egyébként nem tartom túl jó dolognak....
2010. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ebben az esetben nem.

Az új párod mit szól hozzá?

2010. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
minek vinnéd el a mostanidat,mi ebben a logika?
2010. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A jelenlegi páromat nem zavarná...
2010. szept. 17. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:
a volt barátodat viszont lehet hogy érdekelni fogja,vagy éppen ez a célod? mert amúgy nincs benne logika.
2010. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ez senkit a világért nem zavarna, akkor miért tetted fel a kérdést?

Ha meg 1% esélye van a dolognak, én kihagynám a helyedben.

2010. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az exemet sem zavarná...Csak lehet hogy nekem lenne kissé kellemetlen:S
2010. szept. 17. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Akkor miért hozod magad kellemetlen helyzetbe?

Zárjátok le a volt exeddel kettesben a volt kapcsolatot, nem kell ehhez asszisztálni senkinek sem. Ha annyira jóban vagytok így hárman, üljetek be valahová.

2010. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Irjak neked kacifantosat? En legbelul nem bekevel valtam el az extol de kivulrol igyekeztem ugy mutatni, hogy minden ok. Szoval ex ezert ugy gondolta, latogatni lehetseges, hajat vagatni nallam kotelezo(nem vagyok fodrasz!)...eltelt olyan 2 honap mire leesett neki, hogy soha az eletben nem tudja visszacsinalni a dolgokat megha jopofit vagok is hozza...

Ugy ment el, hogy hasznalati utasitast adott a ma mar ferjemnek hozzam...Nekem nem volt ciki. Koltozni is segitett...

2010. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!