Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már apámmal de...

Mit csináljak már apámmal de tényleg? Lentebb leírom hogy mi a gondom vele..

Figyelt kérdés

Szóval ő mindig is ilyen szorgalmas ember volt, család centrikus, mintaapa. Odavolt értünk, mindent megtett volna mindig a csaladjaert, nyugodt ember volt.


Tavaly novembertol változott meg, koronás lett meg meghalt az apja is aki egyben a papam volt.Egyszeruen ezután megváltozott és egyre rosszabb az egész de tényleg vele kapcsolatban.


Nem képes elviselni minket, nem csinál meg semmi házi munkát. Mindig elhord minket mindennek mikor az útjába akadunk, persze ilyenkor nem tudja hogy halljuk. Pl most voltam wc-n, talán ha négy percet töltöttem bent és már hallottam hogy toporzékolt az ajtó előtt. Kimentem akkor meg hallottam hogy a szobájába mondja magában szitkozodva hogy ő behugyozik meg már kurvára elege van meg minden. Azért mert wcn voltam mikor ő ment volna. És ez mindig így van, minden alkalommal és mindenkivel.


Ha pl megyek a mosdó felé, képes élem vágni és bemenni, ha egyszerre megyek vele az ajtó felé, képes rám csapni le se sz.rja hogy arra megyek.


A házi munkákra visszatérve, egyszerűen semmit nem csinál csak telefonozik és tvzik. Ha valamit csinálnia kell szinte sírni tudna annyira ideges tud lenni és elhord minket mindennek.


Ha főzünk, takaritunk sosem segít, kijön eszik, össze járja amit feltakaritottunk pl, itt hagyja amiből evett és elmegy be. Ha veszünk pl peksutit és kirakjuk dobozba megeszi és ott hagyja a dobozt üresen, főtt kajás edényeket is vissza tesz a hűtőbe üresen, vagy egyszerűen csak lerakja valahova hogy majd mi elpakoljuk. Egyedüli dolga az állatok égetése lassan és már azt is morgolódva teszi meg miközben mindenkit szid hord. Ha rá szólunk, hogy legyen szíves pakoljon el maga után elhord mindenkit mindennek és múltkor pl orditott velem hogy ő márpedig mindig mindenki után elpakol, holott napokon át csak tvzik és tiktokozik. Ez mellett messze el is kerül minket ha tud. Legtöbbször a közös téma már csak a politika és a szomszédok szidasa lehet...


Reggelente is ha pl meglát mert én készülődök akkor már látom hogy kb mi a szarnak kerültem az útjába.. Elmondanam, hogy ezt csak velünk csinálja, a munkatársaiert odavan..



Soha semmit nem artottunk neki, gipszbe került a keze anno mindenbensegítettunk neki. Pl elmosogatni, hónapokon át mosogatott helyette mindenki de legtöbbször én. Most meg képes arra hogy ha odarakok egy nyamvadt tányért és bögrét pl a mosogatoba félre tolja és elmossa az övet, már ha megteszi és elmegy be. De azért anno kellett neki hogy segitsunk, most meg képes ezt tenni.. A laba az rossz, de ebben is segítunk neki és mindenben amiben lehet, próbáljuk dokihoz küldeni és megérteni de semmi nem változik, szid hord minket ha tud és képes egész nap morgolódva szitkozodva járkálni közöttünk és ha szólunk neki nekünk támad hogy hagyjuk békén a francba.


Most szerintetek? Kíváncsi vagyok mi a véleményetek erről.. Anyával már évek óta nem szeretik egymást, de most meg meg többet szidják egymást és mindent én hallgatok.. Néha már úgy vagyok, hogy vagy én megyek, vagy valamelyikuk el innen..



2022. máj. 5. 23:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
9: nagyon sajnálom, nálam akkir jött elő pajzsmirigy probléma, amikor anyukamrol kiderült, H rákos. Én is elfojtottam.... Minden nap gombóc volt a torkomban, nem kellett volna. Sajnálom és kívánom neked a legjobbakat.
2022. máj. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
11-es, köszi. A gyógyszerek is segítenek és próbálom mentálisan is javítani az állapotom.
2022. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet agydaganata van. Viccen kívűl. Az ilyen váratlanúl bekövetkező negatív irányú drasztikus személyiségváltozás mögött állhat ilyen ok.
2022. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 hgwell ***** válasza:
17%

Állatégetés?? Hm...

Idilli! Ezzel nem vagyoni a probléma.

Cég! Kezdj a cégen belül másba is érdeklődj mint ingatlan epitoipar beszallitas kereskedelem stb.

Család! Elválás lesz ha van külön otthon de az csúnya szokott lenni mert kiskorut neznek keresetet es kozos tulajdont plussz az illetekek es ugyved.

Család! Trauma és munka illetve testvered is elment. Lányok maradtak ha jól valószínűsítem.Apudnak férfi kell az életébe aki elbeszél vele pár dologról és rászól erősebben de normalisan ha kell.Nö nem fog tudni vele beszélni.Ilyenkor ha van párkapcsolatod akkor ő jól jönne ha normális mert akkor tudja kezelni a helyzetet.

Betegség! Nem ártana egy vérvétel apudnak és az idegrendszere is valószínű osszeomlik.Gondolom van hogy néha többet iszik lehet akkor amikor ti lányok nem látjátok.Ha úgy iszik az jó. Lelki es idegi gondjai vannak és a sok alkohol végett is rossz lehet a lába ízület vagy köszvény ilyenkor a májfunkció és anyagcsere nem megfelelő.

Vérvétel és ha nagyon ideges vegyetek 1doboz brandenburg neuro gyogyszert neki online-on keresztul mert patikaban nem talalsz. Inni viszont nem szabad rá. 1szem 2-3naponta valameddig de a vérvétel kell!

Apud nem fog gyogyulni ha nem így tesztek es valtozni sem.Ezt ö elhatározta hogy ilyen lesz mostmar es ha idosebb korban van es nehezebben is megy minden meg trauma stb es minden ugyanaz kozben mint eddig akkor ne számoljatok javulással mert ez csak egyre inkább elfajul. Keresd meg a baratod vagy phazudj neki egyet hogy osszevesztettek a pasiddal es legurit e veled egy doboz sort es mond neki hogy annyira szereted őt(aput).

Nektek kell tudni megoldani.

2022. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 hgwell ***** válasza:
14%

Ne említsd fel a tetteit neki es a nagypapat sem testveredet sem!

Ha épelméjű 1hónapon belül visszaváltozik.

2022. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%
Állítólag a Covid agyi leépülést is okozhat némelyeknél. Fórumokba írták volt covidosok, hogy megromlott a memóriájuk, és nem tudnak összpontosítani azóta.
2022. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 hgwell ***** válasza:
14%

#16

Semmi köze nincs a kovidnak a memoriához. A fórumok pedig bulvárlapok amelyek olvasottságot várnak. Ha kiteszek eléd egy tányér szöcskét és azt mondom csirke akkor te ugy tunik megeszed bentlakó.

2022. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
79%
17-es, ne ide járj veszekedni, oldd meg máshol.
2022. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 hgwell ***** válasza:
0%

#18

Veszekedni szép szó. Jobb mint az erőszak. De mit is szeretnél ezzel mondani nekem?

2022. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18%
Nem veled beszélgetek.
2022. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!