Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az apámmal?

Mit csináljak az apámmal?

Figyelt kérdés
Az apámmal már nagyon rég óta rossz a kapcsolatom, és van amikor ok nélkül belém köt. Már napok óta szarba se néz, ordibál velem, kritizál és megcsavarja a fülemet, meg arcon csap. Síró görcs támad rám, és ő ilyen kor még mindig érzelmileg terrorizál. Már annyira meguntam ezt hogy ma rákiabáltam, és még ő neki állt fejjel. Mit csináljak? Nem bírom tovább!
2013. júl. 12. 19:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
14%
Szúrkáld meg álmában... kit érdekel... csinálj amit akarsz! Ha megdöglött, vele együtt meghalt a probléma is. cső
2013. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszek az átkokban...
2013. júl. 12. 19:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Először is, az 1. válaszoló egy paraszt, ne törődj vele! Másodszor, én azt tanácsolom, hogy próbálj meg minél kevesebbet otthon lenni, vállalj diákmunkát (ha még diák vagy), lógj a barátaiddal. Ha abban a minimális időben is kritizál, piszkál, beszélj anyukáddal, hátha fog rá hallgatni. Remélem javulni fog a helyzet! :)
2013. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 MrPifta ***** válasza:
ha van rá lehetőséged, hagyd el, szakítsd meg vele a kapcsolatot
2013. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elvannak válva a szüleim, és én nem vagyok az a társasági ember. De azért köszönöm!:)
2013. júl. 12. 19:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány éves, vagy milyen nemű? Apád nem alkoholista véletlenül?
2013. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Régen az volt mikor elváltak a szüleim, de volt elvonón, és amikor kiabál hozzám, nem alkohol szagú a szája.
2013. júl. 12. 19:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor költözz anyukádhoz. Biztosan megengedi majd, ha elmeséled neki, hogy mit csinál az apád. Amennyiben még kiskorú vagy, fordulhatsz a gyámhivatalhoz is, kérheted, hogy más felügyelete alá helyezzenek.
2013. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Anyukámmal élek, és most csak azért vagyok ennél az állatnál mert nyárra 2 hétre elkért.
2013. júl. 12. 19:39
 10/14 anonim válasza:
Elkért? Minek mentél? Egy csicska! Semmi több.... Miért nem ott vagy ahol jól érzed magad??
2013. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!