Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az apámmal?

Mit csináljak az apámmal?

Figyelt kérdés
Az apámmal már nagyon rég óta rossz a kapcsolatom, és van amikor ok nélkül belém köt. Már napok óta szarba se néz, ordibál velem, kritizál és megcsavarja a fülemet, meg arcon csap. Síró görcs támad rám, és ő ilyen kor még mindig érzelmileg terrorizál. Már annyira meguntam ezt hogy ma rákiabáltam, és még ő neki állt fejjel. Mit csináljak? Nem bírom tovább!
2013. júl. 12. 19:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért mentem, mert ha nem mennék akkor tuti neki állna anyámnak, mert ebből azt szűrné le hogy ő nem enged. És ezt nem akarom, főleg ezek után.
2013. júl. 12. 19:42
 12/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel anyádat, és menj haza.
2013. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De sose fogok megszabadulni tőle, mert néhány hétvégét/pár napot el kell ott töltenem nála.
2013. júl. 12. 19:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne, ha apád pattogna, hogy anyukád nem ad oda, akkor fel lehet jelenteni, hogy bántalmaz. Ne legyél nyuszi. Bár anyukádat se értem, a gyerekemet nem engedném oda egy állathoz.
2013. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!