Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyának?

Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

Ma a rajz tanár köcs*g volt velem:

hátra fordultam hogy megkérdezzem egy barátomtól hogy nem-e látta a faragom,erre Ő odajön hogy

"menjél ki,ha nem mész ki akkor mehetsz az igazgatóhoz."

Mások meg beszélgettek nagyban...


Anyának elmondtam és most el akarja igazitani annyira égő.. :(

13L


2010. szept. 16. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nézz csak magdba egy kicsit! Itt azért többről lehet szó, ha ennyire irritálod! Hidd el, a pedagógusoknak nem az a hobbija, hogy kiszemel egy-egy diáklányt és amikor meg mer nyikkanni, kizavarja! Itt valami nagyon nem kerek.

Most meg félsz, hogy anyuci szembesül a tanárnővel, és egyben a zord valósággal.

2010. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért a rajz, technika és hasonlóan fontos tantárgyak tanárai szoktak ilyenek lenni, szerintem ne foglalkozz vele. Mit számít a kettes rajz meg a kettes magatartás?

sz@rd le és a fontos dolgokkal törődj.

2010. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

17:58

AZért nincs teljesen igazad, mert igenis vannak tanárok, akik néha ok nélkül utálnak valakit.

Nekem volt egy infó tanárom aki 4 éven át utált engem, holott egyedül ültem, így sose beszélgettem, mindig odafigyeltem, sose szóltam neki semmi rosszat, többnyire készültem az óráira, és mégis utált engem.

Meg középiskolás osztályomban is volt olyan, hogy egyes osztálytársaimmal ok nélkül szemédkedett egy-egy tanár.

Úgyhogy igenis megy sok eseteben a pofára osztályozás...

Ilyenkor kár szólni vagy bármit tenni, mert csak árt a helyzetnek.

Kérdező: Szerintem ilyen eseteket ne mondd a szüleidnek, ne idegesítsd ezzel őket! Inkább szólj az osztályfőnöködnek, ő szerintem többet tehet mint a szülő.

2010. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sok ember "beviszi magával a problémáját" - tudat alatt - a munkahelyére, és annak "rúg utána", akit elér hirtelenjében... Ezt nem tartom korrekt dolognak, - de ez az "élő előadás" - púder nélkül, - a munkaerőpiac cirkuszi porondján. Sok ember dolgozik, tölt be úgy munkakört, hogy "van papírja", - de morálisan köze nincs az általa végzettekhez, csinálgat valamit, de abban köszönetet ne várjon senki.

Lehet, hogy egy ilyen helyzetbe "futottál bele"! :(


Férfi létemre 5-ös voltam énekből, rajzból, - számos versenyt megnyertem anno, - persze azért nem "világversenyeket"... :)

Azt azonban a legmesszebbmenő baromságnak tartom, hogy rajzot, éneket, testnevelést osztályozni.

Akinek bot füle, katasztrófális ütemérzéke van, nem lehet ELVÁRNI, hogy viszonyításra alkalmas minőségben nyilvánuljon meg ének-zene "tantárgyból", - legalább azt a lehetőséget illene megadni az ilyen adottságokkal rendelkező diáknak, hogy ne énekeltessük, adjon számot olyan ismeretből, ami tanulható. Zeneszerzők, zenészek életműve, életrajza, vagy valami, - ami nem ének...

Testnevelés.

Milyen dolog kézenállásból osztályozni egy olyan embert, akinek minősíthetetlen egyensúlyérzéke van?

Mit lehet rajzoltatni egy diszplexiás növendékkel?


Állatság!


Anyukádnak, - ha van egy csöpp esze, (már pedig miért ne lenne,) - miután elmondtad, hogy mi történt, bólint egyet a mondókádra, és tesz a tanárod kisded játékára...

Ezt minden jóérzésű ember tudja, hogy amit kaptál büntetést, az nincs arányban a "bűnöd" súlyával...


Akkor viszont be kell fáradnia anyukádnak - beszélni az osztályfőnököddel, - ha a kiküldést követően leosztályozta a tanár azt a munkát, amelynek az elvégzésétől a kiküldésed által fosztott meg.

2010. szept. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Egy tanár egyedül nem tudja lehúzni kettőre a magatartásodat akárhogy vergődik. 13/F
2010. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Beszélj az osztályfőnököddel! Kérd meg, hogy nézze meg a rajzaidat és osztályozza Ő is! Kérd meg rá. (Remélem nem a rajztanárod a ofőd). Vagy megkérhetsz más tanárt is.


Akik azt írják, hogy a rajz nem fontos annak mondom, hogy nem egsézen úgy van. Honnan tudjátok mi szeretne lenni? Vannak szakmák ahol a kézügyesség elég kellő dolog! Sőőt tervezésnél sem árt, ha valaki tud szabad kézzel egyenes vonalat rajzolni. Vagy vannak a szobafestők akik a falra festenek! Oda sem kell rajz?

2010. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!