Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan gondolom,...

Szerintetek jogosan gondolom, hogy nekem nincs többé testvérem?

Figyelt kérdés

Van egy bátyám. Pár hete nagyon összevesztünk, nem volt igaza és minden fogyatékosnak elhordott engem is és édesanyámat is. Szerinte körülötte mindenki értetlen, csak ő az okos.


Nekem ez nagyon rosszul esett. Mondtam neki, nem akarok vele beszélni egy darabig, mert arra sem volt képes, hogy bocsánatot kérjen.


Erre ma hív, nem ért el. Kapok egy ilyen üzenetet:


B-szd te meg akkor any- dat!


A sírás elkapott. Nem gondolom, hogy egy testvér ilyet mond valaha is a testvérének. Hallani sem akarok többé róla, letiltottam, de előtte még válaszoltam neki, hogy szégyellje el magát, ég, testverhez ez méltó szerinte?


2022. ápr. 19. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom lemondta a lakást mert nem akart menni aztán mehetett vissza hason csúszva , hogy mégis kéne.
2022. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem kellett hason csúszni, mert családtagunké.


Másik dolog. Ő maga mondta, hogy győzzem meg. Amikor meg sikerül, minden hülyének elhird engem is. Szerintem akkor sem beszélünk így a testvérünkkel, ha idegesek vagyunk. Számomra ez elfogadhatatlan.

2022. ápr. 19. 22:21
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Most egy ideig biztos h nem lesz jo a kapcsoalt de ez még változhat.
2022. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád is emberből van, vannak érzelmei. Lehet nem aludt napok óta, vagy bármi más, és így csak ennyire futott tőle. Igen, az teljes mértékben igaz, hogy a megnyilvánulása gusztustalan minden szempontból, de ettől még a testvéred. Őszinte leszek, én is mondtam már elég undorító dolgot a testvéremnek, és bár nem beszéltünk egy ideig, mégis képesek voltunk kibékülni. Nem volt szép ahogy viselkedett a bátyád, de ez miatt kvázi letagadni kicsit túlzás.
2022. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!