Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan gondolom,...

Szerintetek jogosan gondolom, hogy nekem nincs többé testvérem?

Figyelt kérdés

Van egy bátyám. Pár hete nagyon összevesztünk, nem volt igaza és minden fogyatékosnak elhordott engem is és édesanyámat is. Szerinte körülötte mindenki értetlen, csak ő az okos.


Nekem ez nagyon rosszul esett. Mondtam neki, nem akarok vele beszélni egy darabig, mert arra sem volt képes, hogy bocsánatot kérjen.


Erre ma hív, nem ért el. Kapok egy ilyen üzenetet:


B-szd te meg akkor any- dat!


A sírás elkapott. Nem gondolom, hogy egy testvér ilyet mond valaha is a testvérének. Hallani sem akarok többé róla, letiltottam, de előtte még válaszoltam neki, hogy szégyellje el magát, ég, testverhez ez méltó szerinte?


2022. ápr. 19. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
mi történt?
2022. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok amúgy jogosan gondolod
2022. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az történt, hogy édesanyánk súlyos beteg. Volt 1 műtéte. Ezek után nem mehetett haza, szereztünk egy lakást neki, ahol jobb körülmények közt tudott volna pár hétig gyógyulni. Anya nem akart Ida menni, majd mégis rá tudtam beszélni az utolsó napokban. Erre az volt a bátyám válasza, hogy mert mind fogyatekosak vagyunk, mert az utolsó percben variálunk..



Majd ez volt a folytatás. Én elsirtam konkrétan magam. Soha nem vártam volna tőle ezt.

2022. ápr. 19. 20:32
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Megint olvashatjuk a sztori felét...


Nem tudjuk meg azt sem, hogy miért tartja a fickó utolsó percben variálásnak, hogy szereztél egy lakást.

2022. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

OK, kérdező, én azt hiszem, hogy mindketten - te is és a testvéred is - feszült a műtéttől, költözéstől, édesanyátok betegségtől. Féltek is.

A bátyádból valószínűleg ilyen paraszt módon jön ez ki. (Ez nem menti fel őt attól, hogy paraszt)

Kerüld vele a találkozást/kommunikációt, és koncentrálj anyukádra. A többi majd megoldódik.

2022. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
78%
Jogosan gondolod.
2022. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy írjátok az a baj, itt úgyis csak a kérdező szemszögéből fogjuk látni a sztorit.
2022. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg a bátyád is nagyon aggódhatott az állapota miatt és tényleg így tudta csak lereagálni.

Viszont, ettől függetlenül nagyon gyökér húzás volt ez tőle, egy pofont érdemelne meg, az üzenete pedig egyenesen gyomorforgató, kritikán aluli.

Teljesen jogos, amit gondolsz.

2022. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem variáltok akkor mi lett volna?


Vagyis nem értem így a bátyád reakcióját. Elején többes számban írtad, hogy szereztettek anyukádnak egy lakást ahová nem akart menni, pedig jó lett volna ha ott gyógyul. Aztán sikerüt rábeszélned, hogy menjen oda. Ennek nem örülnie kellett volna tesódnak is?

2022. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze, a bátyám szerezte a lakást és sík ideg volt, hogy anya nem akar oda menni. Beszéljek vele. Amikor meg utolsó nap a kórházban rá tudtam beszélni, akkor még a bátyám ordított velem, hogy mert utolsó percben kell variálni, eddig nem birtuk kinyögni. Hát mondom még te mondtad , hogy beszéljek vele, tehát nem értem.
2022. ápr. 19. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!