Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az a rokonod, akit ki nem...

Ki az a rokonod, akit ki nem állhatsz, de Húsvétkor biztos, hogy találkozol vele?

Figyelt kérdés
Mivel érdemelte ki az ellenszenvedet?

2022. ápr. 16. 14:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mar egy ilyen sincs. Regota ki van iktatva mind. Raszolgaltak.
2022. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
edesanyam testvere. 50 evesen meg mi fuvarozgatjuk,nem birja magat ellatni.
2022. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, leépítettem az ilyen kapcsolatokat.
2022. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Akad ilyen de mivel vagy ki sem emgyek a szobámból ha itt vannak vagy elmegyek itthonról, így nem találkozok.
2022. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os!

Én nem pontoztam le senkit, de az a helyzet, hogy a kérdés nyilván azokhoz szól, akik találkoznak olyan rokonnal, akit nem szeretnek. Tehát felesleges, egyáltalán nem hasznos az olyan válasz, hogy senki. Ilyen alapon több 100 kérdésre lehetne értelmetlen válaszokat adi. Pl gyereknevelés témakörben az összes kérdéshez oda lehetne írni, hogy nem tudom, nincs gyerekem. Debrecenre vonatkozó kérdésekhez, nem tudom, nem vagyok debreceni, stb.

Lehet úgy találkozni nem kedvelt személlyel, hogy összejön a nagy család, tehát nem olyan különleges dolog ez.

2022. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%

Apám

Meg a nővérem, de asjnos őt így is hétvégente látnom kell

2022. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!