Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap találkozok a barátom...

Holnap találkozok a barátom szüleivel először! Nagyon ideges vagyok. Tudnátok nekem tippeket irni hogy hogy keltsek náluk jó benyomást? 16/L

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit!Légy önmagad!Ahogy és amiben jól érzed magad!Úgy fognak megszokni és elfogadni!
2017. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És hogy köszönjek? Kézfogás?
2017. szept. 6. 17:55
 3/12 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Semmi különlegeset sem kell ilyenkor, legyél normális és ne pont most hülyéskedj (pl), kivétel ha a helyzet olyan lesz. Bevágódnod sem kell és távolságtartónak sem kell lenned. Egyszerűen majd kiderül milyen a kontakt. Te a barátoddal vagy/leszel és feléjük meg ahogy alakul. Lehet hogy jó fejek. Nem fontos sülve főve jóban lenni velük ha ez nem olyan...
2017. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Arról megkérdezheted a barátod hogy köszönj.
2017. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TappancsMancs ***** válasza:
73%
Nyugodtan nyújts kezet de ha úgy tűnik távolságtartóbbak vagy valami akkor csak köszönj.
2017. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2017. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is csak az a lényeg, hogy add önmagadat, viselkedj természetesen mert hosszú távon egyedül ez működőképes. Persze, legyél tisztelettudó, kedves, barátságos, nyitott stb., de ne játszd meg magad, nem kell játszani az "úrikisasszonyt" sem mert az már a másik véglet. Az én szüleim például rosszul vannak az ilyen túl illedelmeskedő, túl modoros, túl nyálas, túl "mű" emberektől, ha hazavinnék egy ilyen fiút (aminek azért nagyon nagyon alacsony a valószínűsége mert én sem ilyen vagyok) szerintem be sem engednék a házba :)

Próbálj velük beszélgetni, legyél érdeklődő, de ez sem azt jelenti, hogy végig minden témához kötelező jelleggel hozzá kell szólni vagy mindennel egyet kell érteni, mindenre mosolyogni kell mert az már erőltetett, nem őszinte. Egyszerűen csak, ha valamilyen neked tetsző, érdekes téma van, akkor nyugodtan szólj hozzá, te is hozhatsz fel új témákat (persze ne valami szélsőséges dologra gondolj). Bár eleinte biztosan téged fognak majd kérdezgetni, hogy jobban megismerjenek, de ne aggódj, ne görcsölj rá, próbálj ezekre is nyugodtan, egyszerűen válaszolni. Persze, ezt könnyű mondani mert azért ilyenkor az ember nyilván izgul, tart a szülők reakciójától is stb., de azért az nem jó, ha valaki feszélyezve érzi magát vagy úgy érzi, hogy "hú, itt most meg kell felelnem és mindennek tökéletesnek kell lennie". Nyilván jó benyomást szeretnél tenni, ez érthető, de azért tényleg nem az életed múlik rajta. Esetleg előtte beszélhetsz a barátoddal is, elmondhatod neki, hogy izgulsz és majd ő meg tud nyugtatni, és tud egy-két infót mondani, hogy mire számíts.

Ami még eszembe jut az az, hogy az emberek úgy általában örülnek neki és jól esik nekik, ha megdicsérik őket vagy valamit, ami hozzájuk kötődik. Én is szinte mindig szoktam tenni valamilyen kis kedves megjegyzést mert ez úgy feldobja az embereket, de itt is fontos, hogy olyat emelj ki, ami tényleg tetszik, lehet az bármilyen kis apróság pl. anyukájának a fülbevalója, a sütemény, a lakás, a virágok a kertben stb., tényleg bármi. Néha szokták ajánlani azt is, hogy illik vinni valami kis ajándékot...hát nem tudom, én nem vinnék, szerintem az már túlzás, mintha le akarnád őket kenyerezni.

2017. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Add önmagad, ennyi.


Ha olyanok, megszakadhatsz, sem leszel jó nekik, ha meg normálisak, akkor nem érdekli őket, csak hogy a fiúk szeret.


Jó napot kívánok és ŐK nyújtanak előbb kezet.

2017. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Természetresen kezet fogsz és bemutatkozol.
2017. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Figyu lány.Ugyanez a kíváncsisággal teli izgalom van a szülőkben is. Ne parázd túl!
2017. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!