Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes tovább ezt folytatni?

Érdemes tovább ezt folytatni?

Figyelt kérdés

Anyám és apám közel 9 éve nem gyűrték össze maguk alatt a lepedőt, de most már ott tartunk, hogy utálják egymást, de ezt nem merik kimutatni, nem is szólnak egymáshoz, csak rajtunk (gyerekeken) keresztül mint közvetítő eszköz. Az apámmal az a baj, hogy kibeszél a hátunk mögött, meg állandóan bámul, mintha elemezne vagy méregetne, de meg nem szólalna véletlenül sem, szóval kissé idegesítő, de nem utálom, (nem is szeretem). Fél anyámtól (mint mindenki😂), nehezen veszi rá magát, hogy hozzászóljon, de akkor is 2 mondatot mondd, pl megkérdni megy a fürödni.

Na, lényeg a lényeg, hogy utálják egymást, anyám a munkába, apám a piába folyotta az érzelmeit. Annyira rossz nézni, ahogy apám úgy viselkedik ebben a házban, mint egy idegen, nem beszél, csak van. Anyu kifogása azt volt arra a kérdésre, hogy miért nem dobja ki, hogy mert nincs hova mennie, meg eltérnénk a szokásostól. Én jobban örülnék ha elmenne, mert tényleg olyan mint egy idegen, nem merem élni az életem mikor a közelemben van, mert mindent elpletykál, másnak kell adnom magam, pedig egy normális családban nem kellene.

Van akinek ismerős a helyzet? Volt veletek ilyen? Mi lenne a legjobb ötlet, beszéljék meg, vagy hajítsuk ki stb.? Lehet tenni ellene valami?

+

Személyes örténeteket elfogadok



2022. ápr. 9. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Van ám neked bőr a képeden azon gondolkodni, hogy hogy zavarnád el apádat a saját házából. Nem vagy te egyik zakkant szülődnél sem különb.
2022. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Na erre én se számítottam, hogy engem támadtok, ráadásul ennyien, de akkor jön a magyarázat. Nem írtam ki, de nekem ő csak a nevelő apám, semmi rokoni kapcsolat nincs köztünk. Semmi apai hozzájárultást nem kaptam tőle, nem nevelt soha (tudjátok az a papucs férfi)

Nincs semmi közöm a szexuális életükhöz, viszonyítási alapként írtam, mert a pároknál ez szokás, meg hogy mérlegelni tudjátok a köztük lévő undort.

"Jobban hasonlítasz rá, mint gondolnád" -ja, nyilván, kibeszélem én is, igaz azt se tudjátok mi neve, se semmi egyéb infót, de attól kibeszélés

"Te hány éves vagy kérdző? Mozdulj!" - Ne haragudj, de közöd hozzá? Elégedj meg annyival, hogy 16-nál több. Ez a "Mozdulj" kifejezés meg aztán nagyon értékessé tette a mondatod

"Hogy zavarnád el az apádat a saját házából?" -Honnan veszed, hogy az övé? Leírtam? Meg mi az, hogy én zavarnám el? Hol láttál olyat, hogy én akarom elzavarni?


Lehet az én hibám, hogy nem írtam le jól a történetet/helyzetet, meg nyilván csomó részletet kihagytam, ami kiegészítené a mostani szitut.

2022. ápr. 9. 20:58
 13/13 anonim ***** válasza:
86%

Így kezdted a történetet.



"Anyám és apám"



Akkor mi a francra gondoljunk? Félrevezetsz mindenkit,mert nem tudsz egy történetet normálisan megírni és ha a félreértés miatt támadnak,akkor meg te sértődsz be? Az utolsó mondatot már nem is így kellett volna kezdeni hogy: "Na erre én se számítottam, hogy engem támadtok", hanem azzal hogy hú elnézést félreérthető voltam,mert nem az apám,meg úgy költözött be a családi fészekbe, meg elnézéskérően helyesbítve. De tudod mit? Oldd meg.

2022. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!