Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes tovább ezt folytatni?

Érdemes tovább ezt folytatni?

Figyelt kérdés

Anyám és apám közel 9 éve nem gyűrték össze maguk alatt a lepedőt, de most már ott tartunk, hogy utálják egymást, de ezt nem merik kimutatni, nem is szólnak egymáshoz, csak rajtunk (gyerekeken) keresztül mint közvetítő eszköz. Az apámmal az a baj, hogy kibeszél a hátunk mögött, meg állandóan bámul, mintha elemezne vagy méregetne, de meg nem szólalna véletlenül sem, szóval kissé idegesítő, de nem utálom, (nem is szeretem). Fél anyámtól (mint mindenki😂), nehezen veszi rá magát, hogy hozzászóljon, de akkor is 2 mondatot mondd, pl megkérdni megy a fürödni.

Na, lényeg a lényeg, hogy utálják egymást, anyám a munkába, apám a piába folyotta az érzelmeit. Annyira rossz nézni, ahogy apám úgy viselkedik ebben a házban, mint egy idegen, nem beszél, csak van. Anyu kifogása azt volt arra a kérdésre, hogy miért nem dobja ki, hogy mert nincs hova mennie, meg eltérnénk a szokásostól. Én jobban örülnék ha elmenne, mert tényleg olyan mint egy idegen, nem merem élni az életem mikor a közelemben van, mert mindent elpletykál, másnak kell adnom magam, pedig egy normális családban nem kellene.

Van akinek ismerős a helyzet? Volt veletek ilyen? Mi lenne a legjobb ötlet, beszéljék meg, vagy hajítsuk ki stb.? Lehet tenni ellene valami?

+

Személyes örténeteket elfogadok



2022. ápr. 9. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Neked semmi jogod kihajítani.
2022. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ezek szerint két lakást nem tudnának fenntartani. Apádnak elvonó kellene, utána anyáddal terápia, ahol segítenének megtanulni együtt élni. Amíg apád fejében tart a homály, semmi mást nem tudtok tenni.
2022. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan elköltözhetsz
2022. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Mi az, hogy kidobni?! Gondolom, azért van némi köze a lakáshoz. Szerintem inkább neked kellene elköltözni.
2022. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Költözni a elgtisztább.
2022. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
oszt neked mi közöd hozzá hogy mikor gyűrték össze a lepedőt?
2022. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
te hányéves vagy, kérdző? Mozdulj!
2022. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az apámmal az a baj, hogy kibeszél a hátunk mögött,"


Jobban hasonlítasz rá,mint godolnád.


Nem tudom hány éves vagy, de felneveltek, ehhez apád is hozzájárult,ha máshogy nem anyagilag biztosan. Nem hiszem,hogy minden pénzét elissza. Tuti,hogy belead a rezsibe. Ha egyedül maradnátok anyátokkal,akkor meg az lenne a baj,hogy elhagyott minket és miatta szűkölködünk. Elhidegültek egymástól,ennek az okát nem tudhatod,de örülj neki,hogy legalább nem veri anyádat,meg titeket. Ha meg nem tetszik,lehet költözni,ezt az otthont ő teremtette meg anyáddal,te csak benne élsz.

2022. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Az én szüleim közel 40 év után is imádják egymást, és a nagyszüleim is ilyenek voltak. Nekem sincs ingerenciám olyasvalakivel élni, akit gyűlölök, sajnos máig sem sikerült rájönnöm, mi az élvezetes ebben.
2022. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
" örülj neki,hogy legalább nem veri anyádat,meg titeket. " A falnak megyek ettől az érveléstől: á, tuti nem iszik el minden pénzt apád, különben se lehet olyan szar ha nem ver.. Hát kösz, élj együtt te egy alkesszel, és legyél boldog hogy csak idegileg és anyagilag nyomorít meg...
2022. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!