Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutakodik a párom, mit csináljak?

Kutakodik a párom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Belenéz a táskámba, a szennyesben turkál, főleg a nadrágm zsebeiben.

Már a gépembe is beleturkált, feltörte az iwiwemet és az emailjemet.

Nincsenek titkaim, de nekem is van privát szférám!


2010. szept. 15. 12:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Rakott az itthoni gépre egy Keylogger nevű programot.

Azt már leszedtem, de ki tudja miket rak még fel, hogy feltörje az iwiwemet.

2010. szept. 15. 15:28
 12/14 anonim ***** válasza:

juj az egyik exem is ilyen pszicho volt...de miert nem mondasz neki semmit???minek elsz egyutt egy ilyen emberrel? ...vegyel legalabb egy sajat laptopot es tegyel ra jelszot.eleg olcson lehet mar venni. ...mondjuk en aheyedbe mar leorditottam volna a fejet.

mi tudjuk egymas jelszavat pl a facebookon, a jatek miatt de mindig engedelyt kerunk mieott belepnenk.

2010. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Rejts el valahol egy célzást arra, hogy a kutakodás nem normális. Ha megtalálja, magára veheti.
2010. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező, hogy most írok egy kilenc évvel ezelőtti kérdésedre, de a keylogger az egy olyan alkalmazás, amivel még a facebook fiókot is fel lehet könnyedén törni akkor még nyilván volt iwiw is, de az ma már nincs viszont van ez a facebook közösségi oldal.


Viszont a kiakadásnak fejleordításnak annak meg semmi értelme, mert úgy is le lehet utólag tagadni az egészet már aki nem olyan hülye, hogy ott hagyja a kutakodásának nyomát. Én simán megtettem volna akkor is, és most is kutakodást, meg a levelezésfelderítést is, ha a nagysasszony ezeket nyitva hagyta volna a közelemben és erre alkalmam lenne simán kihasználnám privát szféra ide, vagy oda minek hagyja elöl, vagy nyitva ez nálam beleegyezést jelent! Úgyhogy erre is utólag azt mondom, hogy a drága kedves hölgyike tegye a táskáját, meg a laptopját inkább egy páncélszekrénybe. Ja és a páncélszekrényt is ha lehet mindenhova vigye magával már ha elbírja. Viszont ha én mondjuk betegesen féltékeny lennék, akkor még a szeme láttára is már csak azért is kutakodnék a táskában laptopban, és ha ezért üvöltözne velem....hát sz***ok rá. Ugyan már! Ez még nem olyan nagy tragédia ugyanis a kutakodás nem büncselekmény családon belül még nem legalábbis...Ez nem egyenlő azzal, hogy a férj minden nap veri a feleségét így tehát nem is értem most privát szféra vagy tiltott terület, vagy sem miért kell ebből akkora nagy felhajtást illetve ügyet csinálni.

(Utólagos hozzászólás)


/FF/*@/.

2019. nov. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!