Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutakodik a párom, mit csináljak?

Kutakodik a párom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Belenéz a táskámba, a szennyesben turkál, főleg a nadrágm zsebeiben.

Már a gépembe is beleturkált, feltörte az iwiwemet és az emailjemet.

Nincsenek titkaim, de nekem is van privát szférám!


2010. szept. 15. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Először elmegyaráztam volna szépen, ha az nem használ, akkor leosztottam volna. feltöri az e-mailjeidet? ezen akadnék ki legjobban!
2010. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

talán beszéld meg vele hogy mi bántja és hogy miért nem bízik benned? Üljetek le beszélgetni, de csak higgadtan

És próbáld megérteni, (bár idegesítő lehet) mert hidd el énis nagyon féltékeny voltam a pasimra és kutakodtam. ő nem értett meg engem, hogy ÉN szenvedek a féltékenységtől.

Szóval elég nehéz neki ezt leküzdeni, ha paranoiás akkor is.

2010. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Valami oka csak van hogy kutakodik nem? Szerintem ülj le vele és beszéljétek meg a dolgot, nehogy később még nagyobb problémátok kerekedjen a dologból. Kérdezz rá, hogy miért csinálja, nem bízik benned? Vagy netán alapjáraton ilyen bizalmatlan? Mert ha igen, akkor szerintem megette a fene az egészet. Rendben van a dolog, hogy nincs titkolni valód, és nem tárolgatsz olyan dolgokat amihez semmi köze, de ez tényleg privát szféra.

Mindenképp tisztázzátok a dolgokat, mert ha csak a rögeszméje, hogy valamit találjon, akkor az őrületbe fog kergetni vele.

2010. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Na igen, ezt vele kellene tisztázni. Biztosan félreértett valamit ami miatt azt hiszi titkolózol. Kérdezz rá, hogy mi történt.
2010. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki hogy ne tegye mert te ezt utálod és úgy is észre veszed ha mégis!

Nem értem mire jó ez!Én még mosás elött is a párommal forgattatom át a zsebeit hogy biztos nem e maradt benne valami!Én is kiakadnék ha a táskámba ruháimba turizna valaki!

2010. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, mit keres a mosásra váró gatyám zsebében. Azt mondta semmit, csak megnézte, hogy üres-e, nehogy kimossak valamit, és elrontsam mosógépet.

Azt mondta, nem ő törte fel az iwiwemet, biztosan valaki a munkahelyemen volt.

2010. szept. 15. 12:15
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tagadná le, esetleg tudnánk is beszélni róla
2010. szept. 15. 12:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az Ex pont egy ilyen iwiwfeltörés és kutakodás miatt lett ex... Én nem folytatnám egy ilyen pasival mert ez csak sokkal rosszabb lesz!
2010. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

valami más megoldás?

A beszélgetésen és a szakításon kívűl?

2010. szept. 15. 12:34
 10/14 anonim ***** válasza:
csinálj olyan jelszót amit soha a büdös életbe nem tud kitalálni, szerintem. a többire nemtudok megoldást. esetleg a táskádba rakj egy levelet, hogy jó lenne ha nem turkálnál benne !
2010. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!