Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem el akarja venni...

A volt férjem el akarja venni a gyereket mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Elváltam fèjemtől már közel 2 éve és van egy közös lányunk. A válás oka az volt hogy az akkori legjobb barátnőmmel megcsalt és csinált neki egy fiú gyereket. Most viszont mikor már végre sikerült rendezni az életünket a lányommal el akarja venni tőlem. Lehet az én hibám is valahol hogy egy másik nőbe lettem szerelmes és úgy élünk már 5 hónapja együtt de igazságtalannak találom azt hogy esetleg egy ilyen miatt el veszik tőlem a 3 éves kislányom. Az alaptörvényre hivatkozik és 100% ig biztos benne hogy neki ítélik majd a gyermekem.

#válás #per #Gyerek áthelyezés
2022. ápr. 6. 12:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
89%
nem kell izgulnod, marad a gyerek nálad.
2022. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
98%

"Elvileg bele van foglalva az alaptörvénybe hogy az anya nő, az apa férfi. "


És? Nő vagy, nem?

2022. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
94%

"És hogy azonos neműek nem vállalhatnak gyerek nevelést."


És már miért nem? Csak párként nem fogadhatnak örökbe, illetve a sor végére kerülnek. Ha én teherbe ejtetem magam és szülök egy gyereket, majd összejövök egy másik nővel, az a kutyát sem fogja érdekelni. AZ sem, ha apukánál van a gyerek és egy másik férfivel jön össze.

2022. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem lehet szülő gondolom a másik nő, kb enyni elvenni ezért nem vesznek el gyereket.
2022. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
És hogy tudná bizonyítani?:)))) Ugyan. Csak próbálkozik.
2022. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!