Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem el akarja venni...

A volt férjem el akarja venni a gyereket mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Elváltam fèjemtől már közel 2 éve és van egy közös lányunk. A válás oka az volt hogy az akkori legjobb barátnőmmel megcsalt és csinált neki egy fiú gyereket. Most viszont mikor már végre sikerült rendezni az életünket a lányommal el akarja venni tőlem. Lehet az én hibám is valahol hogy egy másik nőbe lettem szerelmes és úgy élünk már 5 hónapja együtt de igazságtalannak találom azt hogy esetleg egy ilyen miatt el veszik tőlem a 3 éves kislányom. Az alaptörvényre hivatkozik és 100% ig biztos benne hogy neki ítélik majd a gyermekem.

#válás #per #Gyerek áthelyezés
2022. ápr. 6. 12:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Nos leszbikus viszony miatt nem vesznek el gyereket. Amúgy családsegítő/ügyvéd.
2022. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A bónusz az egészben az hogy eddig nem is foglalkozott a gyerekkel teljesen letagadta a válás után. Gyerek tartást sem volt hajlandó fizetni.
2022. ápr. 6. 12:26
 3/35 anonim ***** válasza:
98%
aztán mi van az alaptörvényben, amire hivatkozni tud?
2022. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Elvileg bele van foglalva az alaptörvénybe hogy az anya nő, az apa férfi. És hogy azonos neműek nem vállalhatnak gyerek nevelést.
2022. ápr. 6. 12:32
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
Örökbefogadásnál. Saját gyereket nem fognak azért elvenni, mert biszex vagy. A megcsalásra meg ne hivatkozzon, mert ő is megcsalt téged, na meg ez a hatóságot nem érdekli. Csak akkor vesznek el egy kisgyereket az anyjától, ha súlyos oka van, az anya alkalmatlan a nevelésre. Amúgy szerencsére a nőnek ítélik mindig. Legtöbb férfi max azért akarja a gyereket, hogy a nővel kiszúrhasson, na meg a legtöbbet addig érdekli, amíg meg nincs az új nő. Persze tisztelet a kivételnek, de én így látom ismeretségi körben.
2022. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%

5 neked sem adnék gyereket. kirekesztő, homofób..

a gyereknek semmi köze anyuka szexuális életéhez. ettől még szépen fejlődhet.

2022. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Jaj 5. Én is konzervatív vagyok inkább, de ez már nekem sok. Mert a nőnek tűrnie kell h a here csalja? Miután megcsalta nehogy már ne legyen joga neki is új párt keresnie. Azért, mert biszex, még nem lesz labilis és attól még simán lehet jó anya. Mert a here nagyon erkölcsös, hogy gyereket csinál egy másik nőnek, na meg amíg az érdeke úgy kívánja letagadja a sajátját, nem fizeti a gyerektartást stb. Szóval inkább a here alkalmatlan a nevelésre.
2022. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
8-9 egyet értek veled!
2022. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Mindig is oda figyeltem a gyermekemre és van meg egy okom amiért nem hagynám hogy az apja kapja meg. Meg sem született még de már tudtuk a nemét és azt vágta a fejemhez a volt férjem hogy mihaszna vagyok mint a lány akit a szívem alatt hordok és hogy biztos nem az ő gyereke. Biztos volt benne hogy ő csak fiút tud nemzeni. Már akkor el kellett volna válnom tőle de annyira szerettem hogy nem ment volna a dolog.
2022. ápr. 6. 12:46
 10/35 anonim ***** válasza:
90%

Az én apám alkesz volt az anyám meg nárcisztikus bántalmazó. Lelki roncs és egy rakás sz.r lettem...de legalább heterók voltak...

Ui: nem ettől lesz sz.r szülő, mert biszex te nyomorult!

2022. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!