Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem el akarja venni...

A volt férjem el akarja venni a gyereket mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Elváltam fèjemtől már közel 2 éve és van egy közös lányunk. A válás oka az volt hogy az akkori legjobb barátnőmmel megcsalt és csinált neki egy fiú gyereket. Most viszont mikor már végre sikerült rendezni az életünket a lányommal el akarja venni tőlem. Lehet az én hibám is valahol hogy egy másik nőbe lettem szerelmes és úgy élünk már 5 hónapja együtt de igazságtalannak találom azt hogy esetleg egy ilyen miatt el veszik tőlem a 3 éves kislányom. Az alaptörvényre hivatkozik és 100% ig biztos benne hogy neki ítélik majd a gyermekem.

#válás #per #Gyerek áthelyezés
2022. ápr. 6. 12:20
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mostmár sokkal nyugodtabb vagyok. Szép napot mindenkinek.
2022. ápr. 6. 13:19
 22/35 anonim ***** válasza:
16%

#5 vagyok:

A sok lepontozónak, ellenem kommentelőnek ajánlom az értő olvasást, egyik vád sem igaz ellenem.


"Lehet az én hibám is valahol hogy egy másik nőbe lettem szerelmes és úgy élünk már 5 hónapja együtt de igazságtalannak találom azt hogy esetleg egy ilyen miatt el veszik tőlem a 3 éves kislányom."


Hogy merült fel ez a kérdés, kérdező?

Ha elveszik nem emiatt fogják, ha tiéd marad, akkor sem ez miatt.

Kiírsz egy ilyen kérdést, hogy ötleteket adjanak milyen homofób vádakat vághatsz majd az illetékesek fejéhez.


Még egyszer mondom kedves gyengébbek: A szexuális irányultség belekevérése nem tényező, egyébként erkölcstelen. Pont!


A kamu, hivatkozott törvényi háttér meg a melegházasságra vonatkozik! a deviáns kapcsolatban lévő másik nő nem lesz se az apja, se az anyja a gyereknek, vagy már melegházasodni is szeretnétek?


Az álláspontom fenttartom, sem a kérdező, sem az apuka nem érdemes egy gyerek nevelésére. A családon belüli bántalmazást a véleményem nem legitimizálja nemi hovatartozásra való tekintet nélkül!

2022. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
20. Tettél valamilyen lépéseket a nem fizetett gyerektartás miatt?
2022. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
22%

14# Teljesen nyilvánvaló mese.

"Lehet az én hibám is valahol hogy egy másik nőbe lettem szerelmes és úgy élünk már 5 hónapja együtt"

Ilyet nem ír le aki átéli abban biztos vagyok. Alaptörvény, anyós, leszbikus kapcsolat, megcsalás, gyerektartás nem megfizetése, gyerek lány lesz ezért nem kell... Túl sűrű lett a sztori.

Kérdező, áruld el mire jó ez? Melegek ellen vagy mellettük szeretnéd befolyásolni az emberek véleményét, a kattintásszám magasabb reklámbevétele motivál, vagy szimplán kicsengettek és unatkozol az udvari szünetben?

2022. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Menjen csak apuka a bíróságra. És regélje el miért nem fizette a gyerektartást, és miért szart a gyerekre.
2022. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
16%
Hát én azt mondom, hogy ez az egész egy kamu. Egy ember ennyire hülye nem lehet, hogy nem fizet és perre megy, habár mivel bizonyítod, hogy nem fizetett? A bíróságnak tárgyi bizonyíték kell. Te mondhatsz valamit, de az a valami két esélyes lesz. Nem vagyok egy nagy erkölcsös ember, de engem zavar, ha két azonos nemű gyereket nevel! Sajnálom ezen sem te sem más liberális itteni felhasználó, sem írásba foglalt törvény nem változtat az elvemen. Sem a te sem a palid viselkedésével nem értek egyet. Ha jó lelkű bíró lennék, ami nem vagyok, akkor elvenném mindkettőtöktől a gyereknevelés jogát. De inkább a női féltől ez esetben. Kisebb baj az azonos nemű gyereknevelés ebben az esetben, de az alaptalan vádaskodás rágalom is lehet, melybe könnyen bele lehet bukni! Szóval csak óvatosan. Ez egy eléggé két esélyes dolog még.
2022. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
30%
27-es, álljál még egy kicsit sorba ott, ahol az észt osztogatják! Röviden fél sorban megállapítod, hogy kamu (ami teljesen helytálló is), majd 8 soron keresztül adsz választ, teljesen komolyan véve a kitalált kérdést. Egyébként ilyen esetben nem a gyereket nevelőnek kéne bizonyítania, hogy nem kapott tartásdíjat, hanem a másik félnek, hogy elküldte. Nyilván nem a nem-et kell bizonyítani, hanem az igent.)
2022. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
15%
Elmondtam valóban hogy kamunak gondolom, de arra az esetre is hagytam választ, ha igen lenne. Aki perel, annak kell bizonyítania, hogy adott vagy kapott. Ha az apuka pert indít, de ezt nem közli onnantól nem számon kérhető és nincs is mivel. Aki sérelmez, bizonyítson az! A dolog tárgya nem az elmaradt gyerektartás, hanem a gyerekelhelyezés, hidd el 4 évig voltam gyerekként áldozata. Egyik felet sem kérdezték, hogy fizetett, kapott-e pénzt. Amikor viszont tárgyalás van, na akkor tejelni kell letéti számlára. Amelyet, ha megnyer az alperes, legyen ez a kérdező, egy összegben megkapja. Egyébként nem azért, ha az én gyerekem is ilyen helyzetbe kerülne, biztos nem küldenék az anyának egy fillért sem, hogy a gyerekem a biszexuális szokásait nézegesse. És az anyának is kellett volna ennyi esze legyen, hogy a gyerek érdekeit nézi nem a sajátját. Sajnálom csóri gyereket, mert ez végett fogják majd cikizni oviban, de legkésőbb suliban. Bár mondjuk nem az én gyerekem, és nem is engem érint a dolog. Ha ennyi esze van a kérdezőnek, majd fáj neki a feje tőle.
2022. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, az egyetlen ami miatt belekötsz , meg kamuzol, az hogy biszex a kérdező. És adsz egy szép körítést a homofób baromságodnak. Mi az hogy nézegeti a gyerek? A hetero szülő mellett meg a heteroszexuális szokásokat nézegeti? Mert te a gyerek előtt dugsz, vagy nyalod-falod a párod?
2022. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
13%
Kedves 30as! Sajnos liberális hülye emberekkel nincs értelme vitatkozni. A véleményem adott. Azért, mert te liberális módon a nem normális dolgot akarod nekem normálisnak nevezni, attól az még nem lesz az. Ez van, fogadd el!
2022. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!