Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem el akarja venni...

A volt férjem el akarja venni a gyereket mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Elváltam fèjemtől már közel 2 éve és van egy közös lányunk. A válás oka az volt hogy az akkori legjobb barátnőmmel megcsalt és csinált neki egy fiú gyereket. Most viszont mikor már végre sikerült rendezni az életünket a lányommal el akarja venni tőlem. Lehet az én hibám is valahol hogy egy másik nőbe lettem szerelmes és úgy élünk már 5 hónapja együtt de igazságtalannak találom azt hogy esetleg egy ilyen miatt el veszik tőlem a 3 éves kislányom. Az alaptörvényre hivatkozik és 100% ig biztos benne hogy neki ítélik majd a gyermekem.

#válás #per #Gyerek áthelyezés
2022. ápr. 6. 12:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
97%

Biztos volt benne hogy ő csak fiút tud nemzeni...

És mégis hogyan volt biztos benne?

2022. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Úgy hogy a családjában egy lány sem született visszamenőleg sem vagy 3 generáció óta vagy több valami ilyesmit állított a családja és a testvéreinek is csak fiaik születtek.
2022. ápr. 6. 12:51
 13/35 anonim ***** válasza:
22%

Kamu kérdés.


Ott rontottad el, hogy válás után 2 évvel az apukák már a gyerek nevére sem emlékeznek, nem még hogy el akarnák venni.

Az új nő pedig már akkor kiherélné, ha csak meg merné említeni a gyereket. Nem hogy még engedje, hogy a pasi magához vegye :D Hagyjuk már.

De rendkívül cuki a poszt. A szegény megcsalt nő, aki hirtelen beleszbül. Nem azzal jöttök mindig, hogy aki homi, az úgy születik?

2022. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
15.Itt minden kamu kérdés nektek? kb minden családi kapcsolatok kérdéshez oda b..átok. Már ne járjatok akkor ide ha szerintetek minden kamu...
2022. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

15. Ehhez még hozzájön, hogy két éve elváltak és gyerektartást sem volt hajlandó fizetni, ahogy írta.

Az nem úgy van ha valaki nem fizeti a megítélt pénzt, annak vannak jogi következményei?


Kérdező majd védekezzél azzal a bíróságon, hogy a volt urad évek óta nem fizet gyerektartást.

2022. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy van bírósági végzés gyerekelhelyezésről, gyerektartásról? Mert a gyerektartás nem fizetése miatt mielőbb lépned kéne, csak fél évre visszamenőleg tudod kifizettetni.
2022. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Minden papír meg van a válásról és a gyermekelhelyezésről illetve a gyermektartás-ról is. Voltunk apasági teszten is hogy bizonyítsam az ő gyermeke a kislányunk. Akkor még az édesanyja támogatására is számíthattam végig mellettem állt a válásnál és a válás után is unokázott és támogatta a nevelését valamilyen szinten. Persze most minden meg változott.
2022. ápr. 6. 13:06
 18/35 anonim ***** válasza:
17%
19.Ja emlékszem szétpontozták hogy írtam kamu és letámadtak közben törölték na mégis kamu volt :D...gondolom akik védték a kérdezőt most azt se tudják mi van hova tűnt a kérdése...
2022. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, nyugi, nem fogják annakítélni, akinek apasági kellett ahhoz, hogy elismerje a házasságban született gyerekét a sajátjának, és még gyt-t sem fizet.
2022. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem hajtatod végre a meg nem fizetett gyerektartást?

Ahhoz, hogy apukához kerüljön egy pici gyerek, neked valamit nagyon rosszul kéne csinálnod, apukának meg nagyon jól. Majd perel ha szeretne, a bíróságon találkoztok. De nem fog perelni.

2022. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!