Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akinek...

OliaTIRA kérdése:

Vannak itt olyanok akinek hasnyalmirigy-rakban halt meg valakije?

Figyelt kérdés
nekem 2eve anyukam: (
2010. szept. 15. 00:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Először is, részvétem!

Nekem az Édesapámnál diagnosztizáltak augusztus végén rosszindulatú hasnyálmirigy rákot. 72éves volt, de teljesen tünetmentes, ergo nem fájt semmije, abszolút jól érezte magát, még viccelődött is az orvossal, hogy nem keverték-e össze valaki mással. De nem sajnos... Egy csütörtöki napon volt a műtét, szerdán együtt mentünk be a kórházba, viccelődtünk, sokat beszélgettünk, egyáltalán nem gondoltunk arra, hogy ez lesz az utolsó. Úgy ment el itthonról, hogy még a kutyusnak is mondta, hogy "maximum 1.5-2hét múlva találkozunk." Csütörtökön megműtötték, a műtétet követően gépeken volt/gépek tartották életben, és még aznap este 10körül telefonáltak, hogy meghalt az Édesapám. Soha nem fogom elfelejteni azt az érzést amit akkor éreztem, ilyen mély fájdalom és igazságtalanságérzet, düh még soha nem volt bennem. 2hónapja történt, egyáltalán nem tudom beletörődni. Nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe, van, hogy esténként sírok is. És a legrosszabb, hogy a 18. szülinapom előtt 1 hónappal történt. Nagyon szeretem! :(((

2011. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!