Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hónapok óta csal, elválnál?

Hónapok óta csal, elválnál?

Figyelt kérdés
Össze akar költözni az új párjával, ennek ellenére sokak szerint elhamarkodottan válok.
2022. ápr. 1. 11:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
10 éve te tartod el, tuti, hogy egy madár palival van dolgunk.
2022. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
31%

"sokak szerint elhamarkodottan válok."

Tudod miért mondják?

Mert őket is csalták, csak ők lenyelték a békát, mert hát mások mit fognak szólni?

Szar életük van, ezért bele akarnak kényszeríteni téged is ebbe a helyzetbe, nehogy már neked jobb legyen.

Én egyszer egy ilyen jóakaró párjával csakazért is lefeküdtem, borítottam a bilit, és odavágtam neki, hogymár elhamarkodottan döntsön😁

Tudom szemétség, de már tele volt vele a hócipőm. Hidd el másnak könnyű tanácsot osztogatni, de ha te vagy abban a helyzetben, akkor már nehezebb.

2022. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Minek várni, ha már költözni is akar?
2022. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Gyerek nincs, ő nem dolgozott, ezért tartottam el. Minden az enyém, és válni akarok. De nem értem, most miért akarnak sokan lebeszélni róla. Pontosan ezt érzem, már nem tudok hinni neki. Délután voltam ügyvédnél. Köszönöm, hogy megerősítettetek. Kíváncsi voltam kívülállók véleményére.
2022. ápr. 1. 19:08
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"De nem értem, most miért akarnak sokan lebeszélni róla."

Mondd meg nekik, ha kell, vigyék haza maguknak.

Ismerek olyan nőt akivel a párja sza rul bánt, állandóan alázta, elvette az önbizalmát, csalta, csak ugye a négy fal között.

Az utcán mikor sétáltak, mindenki azt gondolta, hogy ők a mintapár kívülről. Meg milyen rendes a pasi.

Más az amikor valakivel csak köszönőviszonyban vagy és más az amikor együtt is él vele az ember.

2022. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
89%
Az első megcsaláskor kidobtam volna - ahogyan meg is tettem exemmel, amint megtudtam, hogy csal a nagyobb mellű barátnőmmel.
2022. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!