Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hónapok óta csal, elválnál?

Hónapok óta csal, elválnál?

Figyelt kérdés
Össze akar költözni az új párjával, ennek ellenére sokak szerint elhamarkodottan válok.
2022. ápr. 1. 11:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze akar költözni a párjával, akkor nyilván ő is válni akar. Nem is értem mi a kerdes.
2022. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki menni akar az hadmenjen .. nem hinnem hogy elhamarkodnal valamit is
2022. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
18%
Szoktatok beszélgetni?
2022. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok óta csal, ráadásul össze is akar költözni az új párjával. Szerintem egyértelmű, ezen nincs mit gondolkodni.
2022. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ossze akar koltozni vele, akkor biztos hogy o is benne lesz a valasban.
2022. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
3-as, már nem. Én akatrok válni.
2022. ápr. 1. 11:16
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha menni akar és össze akar költözni új párjával, akkor válás. A mások vééleménye szerinti "elhamarkodottság" gondolom abból adódik, hogy úgy vélekednek: "két kereset azért csak jobb mint egy", ismertem olyat, aki csak a kereset-kiesés miatt bocsátott meg párjának ("jajjj ha egyedül maradnék, éhenhalnék a kis fizetésemből").
2022. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
10 éve én tartom el.
2022. ápr. 1. 11:21
 9/26 anonim ***** válasza:
98%
8-as Akkor a válással már évek óta elkéstél, hacsak nem 3-4 gyereketek született a 9 év alatt, és velük volt otthon.
2022. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés,hogy válnék.Nálam a megcsalás bármilyen formája megbocsáthatatlan,egyszeri alkalom is,nem még a hónapokon át tartó árulás.Már egy csók,vagy tapi sem fér bele,és nincs rá magyarázat.Nem elfogadható érv számomra sem a részeg voltam,sem semmi más,ha nem szeret már,vagy nem jó neki,vagy nem lehet változtatni azon ami nem jó, akkor szépen el kell válni, aztán új kapcsolatba kezdeni.A megcsalás a másik elárulása,megalázása, innentől nincs miről beszélni.Ha meg új párként emlegeti a másikat,és el is akar menni, akkor meg nem is értem.Meg nem kötözheted.
2022. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!