Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez az anyósomnak?

Miért jó ez az anyósomnak?

Figyelt kérdés

Üdv! Az a helyzet,hogy az anyósom aki 72 éves velünk él.Akármivel kináljuk nem nagyon fogad el semmit,amit mi veszünk. AMit ő vesz abból aztán rengeteget eszik. Ez eddig nem is olyan nagy probléma,ha nem az a gond,hogy a múltkor rajta kaptam,hogy "sunyiba" eszik,aztán amikor észrevette,hogy megláttam gyorsan tagadni kezdte,hogy csak a macskáknak akarja adni. A lányom tegnap meglátta,hogy a két literes colás üvegünkbe beleivott. Na de könyörgöm,ott van az üveg mellett a pohár,hát miért nem töltött?! Bezzeg amikor kínáljuk azt mondja,hogy neki nem kell,mert nem szereti a colát.

Mit tegyünk?Miért kell egy családban ilyeneket tenni,hiszen egy család vagyunk?! Előre is köszönöm a válaszokat!

34N


2010. szept. 14. 16:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértő válaszokat!

Igazság szerint mi élünk vele,mert itt ahol élünk,sajnos elég gyakori,hogy idősebbekhez betörnek,esetleg még bántják is őket.Ezért maradtunk vele,a házasság után.

Hála istennek,nem leépűlt,sőt szellemileg semmi jelét nem mutatja a leépülésnek.

Csak,hát ugye ezek a kis akciók...

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2010. szept. 15. 13:07
 12/12 anonim ***** válasza:
szia attól még lehet leépülés! az én nagyim is vígan fejtette mellette a rejtvényt,olvasott,tv-zett,beszélgettünk..és mi lett belőle.. :(( kérdezz meg egy orvost
2010. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!