Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez az anyósomnak?

Miért jó ez az anyósomnak?

Figyelt kérdés

Üdv! Az a helyzet,hogy az anyósom aki 72 éves velünk él.Akármivel kináljuk nem nagyon fogad el semmit,amit mi veszünk. AMit ő vesz abból aztán rengeteget eszik. Ez eddig nem is olyan nagy probléma,ha nem az a gond,hogy a múltkor rajta kaptam,hogy "sunyiba" eszik,aztán amikor észrevette,hogy megláttam gyorsan tagadni kezdte,hogy csak a macskáknak akarja adni. A lányom tegnap meglátta,hogy a két literes colás üvegünkbe beleivott. Na de könyörgöm,ott van az üveg mellett a pohár,hát miért nem töltött?! Bezzeg amikor kínáljuk azt mondja,hogy neki nem kell,mert nem szereti a colát.

Mit tegyünk?Miért kell egy családban ilyeneket tenni,hiszen egy család vagyunk?! Előre is köszönöm a válaszokat!

34N


2010. szept. 14. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szégyelli..ugy értem szégyell kérni, vagy elfogadni mástol dolgokat, kissé zakkant lehet,
2010. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Igen ezt én is belátom. A páromnak nem szóltunk,mert biztosan elszomorodna a helyzet miatt.

Mit tehetnék ellene?Szólni nem szóltam neki érte,nem is tudja az anyós,hogy észrevettük a kis"akcióit",ha szólnák iszonyú balhé lenne belőle,az biztos.

Mit csináljak?

2010. szept. 14. 16:46
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

rá kell vezetni, hogy a sunyi "lopást" kell szégyellni, nem azt, hogy kér, vagy elfogad

szóval le kell égetni amikor kiderül egy-egy ilyen húzása

2010. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

azért mert öreg,és már épül le. sajna a mamámmal is így kezdődött,úgy értem h elfelejtette h pl van pohár is,vagy eldugdosta a kaját a ruhák közé stb.most már olyan is volt h beletette a fejét a tányérba és úgy akart enni.. :(


szomorú de készülj fel h ez csak rosszabb lesz. sztem legyél vele megértő. ha neki így esik jó-és már nem tudja a különbségeket-vegyél kis kólát pl


kitartás!!

2010. szept. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
le kell égetni?? egy 72évest?? te aztán jó nagy bunkó vagy
2010. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Annyi idős vagyok, mint az anyósod.Ahhoz,hogy meg lehessen érteni az okokat, jó lenne tudni, miért lakik veletek?

Ez sok mindent meghatározhat.

2010. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

erre a helyzetre csak azt tudom mondani hogy részvétem:S

amugy miért él nálatok nagyon beteg vagy valami?

2010. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hogy mit tennék a helyedben. Szörnyű, kellemetlen érzés lehet. Én biztos agyalnék mert nem tudnám elviselni, hogy kólába beleigyon bárki is. Sajnálom.
2010. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én írtam a leégetős szitut

ha nem hülye/beteg néniről van szó

a nagyik igenis rafkósak tudnak lenni!!!!

nálunk a 77 éves fitt mamám a legnagyobb szarkeverő! mindenkinek hazudgál, hogy össze veszítsen másokat, meg sorolhatnám

és teljes tudatában!!!

2010. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg lehet a leépülés jele is ez, de az én nagyim 74 évesen dettó ugyenezt csinálja. És nem akárhogyan.

Mindent titokben eszik, iszik, ha vesz magának valamit, akkor azt nagyon eldugja, de úgy, hogy legtöbbször meg sem találja, csak hetek múltán. Már megszokta az ember, hogy ilyen, bár iszonyú kellemetlen tud lenni az ilyen szituáció. Hagyjátok rá, úgysem fogtok tudni vele mit kezdeni.

Bár hozzátenném, hogy azért oda kell rá figyelni, mert ha netán rosszabbodik az állapota (márha tényleg erről lenne szó) akkor durvább dolgokat is tudnak produkálni sajnos.

Ez nem az ő hibájuk, de jobb az óvatosság.

Próbálj meg kisebb kiszerelésben is venni dolgokat,pl. a cola. Így talán rájön, hogy nem az a leghigénikusabb, ha beleiszik a flkaonba.

2010. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!