Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez sértő lenne nekik?

Ez sértő lenne nekik?

Figyelt kérdés

sziasztok!egy ideje szerettem volna hörcsögöt venni, és elterveztem h veszek nekik olyan ketrecet, amibe vannak ilyen lyukak, és a lyukakba lehet kis csöveket berakni, és sokat össze szerettem volna rakni, h a szobám telelegyen velük, és tudjanak benne mászkálni.

remélem értitek:D

szóval el is terveztem, h megveszem ebbe a hónapba fizetés után (vagyis gyakorlati ösztöndíjat kapok) de amit kinéztem az egy 5ezres volt, de meg szerettem volna venni mindenképp nekik, mert már régen kinéztem:D

aztán pár nap múlva lesz a szülinapom, és anyutól,és nővéremtől kaptam 2 hörit, (előre, mert most tudták elhozni) és vettek hozzá mókuskereket, meg akváriumot amibe vannak, meg etetőt, itatót.

és örülök neki meg minden, de én olyan ketrecet akartam, vagyis akarok még mindig.és már el is terveztem h a héten megveszem . és most nagyon bántó lenne ha megvenném, és átraknám oda őket , igaz?:S

nem akarom megbántani őket, de már ezt mondogatom egy hónapja h olyat akarok, de szerintem azt elfelejtették.

szóval, szerintetek,meg fognak haragudni? vagy várjak köv. fizetésig?


köszi a válaszokat:D


2010. szept. 14. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan, üvegben tartani hörcsögöt amúgy sem higiénikus dolog, a ketrec jobban szellőzik :) Hajrá!
2010. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem várj egy kicsit vele akár a következő fizuig.most tuti h sértő lenne.akkor is próbáld úgy adagolni nekik h ez azért és ezert nem jó mert stb szóval vmi kamu duma h tudj venni másikat és nekik mégsem esik rosszul....
2010. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem se most rögtön vedd meg. tényleg rosszul esne nekik... várj a következő fizuig.

de amit kaptál, azok közül az új ketrecekhez fel tudsz használni dolgokat, nem? itatót, kereket... csak az akvárium "menne a szemétbe"?

2010. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vedd meg most, meg vegyél egy aranyhalat vagy valamit, és azt mondhatod hogy a höri akváriuma jó lesz a halacskának, a hörinek meg jobb a ketrec. így nem érzik majd úgy hogy nem becsülöd az ajándékukat:D
2010. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi. utolsó:igen, fel tudonám használni, csak amit kinéztem ahhoz már van mókuskerék, meg itató-etető plusszba:\ de nem lenne nagy baj,mert nem akarom mindig együtt tartani a 2.-t nem akarom h legyenek picik.


anyunak egyébként mondtam h akarok majd olyat lehet a héten elmegyek, megnézni h mennyi.

és nem mondott rá semmit, csak h lehet jobb ha külön tartom.

viszont lehet megtudom úgy csinálni, hogy a ketrecnek az egyik csövét bevezetem az akváriumba, és akkor így együtt lenne a kettő:D szerintetek?

2010. szept. 14. 16:25
 6/9 A kérdező kommentje:
nem az utolsónak ment hanem a 16:11-esnek bocsi. csak azta választ még nem láttam mikor írtam:D:D
2010. szept. 14. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
ha meg tudod úgy csinálni, hogy az akváriumot is beépíted, az lenne a legjobb szerintem. (az utolsó előtti:D)
2010. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

megtudnám szerintem, ha az akváriumot letenném a földre, a ketrecet meg asztalra.és akkor úgy belevezetném. feltudna mászni mert annak a csőnek reszés a belseje.hnap lehet megveszem, de kérdéses még pénz miatt..vagyis még kéne msra is költenem, és lehet nem úgy fogok kijönni belőle:\

azért várom a válaszokat még:)

2010. szept. 14. 16:40
 9/9 A kérdező kommentje:
recés*
2010. szept. 14. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!