Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egynapon több elintézni való....

Egynapon több elintézni való. Kivel menjek? Hová menjek?

Figyelt kérdés

Anyumnak mennie kell holap a rendőrségre, mert szembesítés lesz.(még a tavasszal egy elmebeteg eltörte a lapockáját.)körülményes oda az eljutás, vonat busz, várakozás, stb...Idős, beteg, meghát ilyenkor legyen a gyerek az anyja mellett, vagy mi....

De! A fiamnak holnap lesz a szülői értekezlete.Most ment 9-be, jó lenne ott lenni az elsőn.Oda is vonatoznom kell.Mit tegyek, hogyan oldjam meg?

Anyut nincs más aki elkisérje, elvigye kocsival, és nincs más, aki menjen a szülőire.

Most regg.azt mondtam anyunak, hogy regg.elmegyek vele, de nem trudom megvárni.

Csak lelkiismeret furdalásom van, hogy nem tudom őt megvárni.

De nem tudok egyszerre több helyen lenni.


2010. szept. 14. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a fiad osztályfőnökét, és magyarázd el neki a helyzetet. Biztos, hogy suli után, délután valamikor fogad, hogy a legfontosabb dolgokat elmondja. A mi sulinkban is így csinálta az osztályfőnök, ha valamelyik szülő nem tudott eljönni.
2010. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiad már nagy,szerintem megoldható,hogy ő menjen el helyetted a szülőire és ott összeírja a fontosabb tudnivalókat.Én több olyan iskolát is ismerek,ahol a tanárokat nem zavarta,ha a gyerek ment el szülőire.Vagy tényleg jó megoldás lenne,ha felhívnád a tanárt.És kérnél időpontot,vagy majd bemész,ha lesz fogadó órája.
2010. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszelj az osztályfönökkel.a másik meg ilyenkor van összesitő papir amit tud adni hogy mi hangzott el.vagy majd valakitöl elkéred!
2010. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az anyukáddal mennék el a szembesítésre. Esetleg a férjed nem tudna menni a szülőire? Ha nem, akkor felhívnám az osztályfőnököt, és kérnék tőle egy időpontot, vagy valamelyik anyukától kérnék információt, hogy mi volt a szülőin.
2010. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőd, közelben lakó rokonod (mondjuk, testvéred) megbízható ismerősöd, akkor küldd el őt szülőire. Egyébként 15 évesen már illene tudnia néhány dolgot elintéznie egy 15 évesnek. Ha szavazni kell (pl. osztálypénzről), akkor abban nem vesz rész, hanem téged felhív majd az ofője az eldöntendő dolgokkal kapcsolatban (egyébként minden mást fel tud magának jegyezni - pl. dátumokat, és el tud mondani neked otthon, mikor hazaértél). Többek között ezért is ő az osztályfőnök.
2010. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!