Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem volt fura ez az apjától?...

Nem volt fura ez az apjától? Rólam is így tesz másoknak?

Figyelt kérdés

Voltam a barátoméknál, 1hónapja vagyunk együtt.

A barátomnak a bátyja és annak a barátnője összevesztek a fiú megütötte látszott is a nyoma és a csaj hívta az anyját hogy menjen érte, eközben az apja mondta nekem hogy bolond ez a nő.Miért a lány a bolond és miért nem a fia aki a gyengébik nemet bántja?!Elég fura az apukája!Akkor másnak meg engem is kibeszél a szememben meg nyalizik?!


2010. szept. 13. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Na hát tudod ez nagyon jó kérdés.

Az ilyet én se értem.

De tudod,,,az ő fia azért még is csak na higyjünk már neki, mert milyen lenne már az, ha a saját fiát elárulna?!-.-"


Nem értem azokat a pasikat, akik verik a nőket.

Ugyanezt fordítva se legyen, hogy a nő üsse csak úgy heccből (mondván, hogy megteheti hiszen úgy sem üt vissza a pasi..) De ez akkor sem okés. És az sem, hogy az apja így reagál a történtekre. Mintha semmi nem történt volna. Lehet neki ez természetes...

2010. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
LEhet családból tanulta ha az apja így reagál. Egyépként miért ütötte meg? Simán elborlt az agya veszekedés közben vagy mondjuk elötte a lány anyázta/szétkarmolta? Mert elöbbit én se tűrném de ha a lány erőszakosan mondjuk neki esett? fene se tudja
2010. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem hiszem hogy szívesen lennék valakivel akinek ilyen az apukája.

Minden kamasz azt mondja nem lesz olyan mint a szülei, de pont olyanok lesznek, ha ez egy családban normális akkor azt jobb elkerülni.

2010. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!