Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondják a szüleid kire...

Megmondják a szüleid kire KELL szavaznod?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 20:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Velemenyuk van, de nem erdekel. Nem fog felettem allni egyikojuk sem a szavazofulkeben
2022. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

#10 valami hasonlóra gondoltam én is.

Hogy pl a kerdező szülei azt mondják a fideszes gyereknek, hogy az ellenzékre szavazzon, ha akar bármit is elérni itt az életben. Sajnos sok "fogyatékos" szavazhat. Az idézőjel azért, mert papírjuk nincs róla, de vannak gondok az biztos. Pl nálunk faluban, mikor sok cigány vakarja a fejét, hogy már nem lehet x-el alá írni, hogy akkor mit csináljon. Meg nem tudja hol lakik vagy a boltba se tudja számolni, hogy mennyit kell adni a kasszánál. De szavazati joga az van. Sokan azt se tudják ki Orbán, csak mondják, hogy a fideszre kell szavazni és még oda is kísérik, mert egy x-et nem tud húzni a lapra.

2022. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer bepróbálkozott ezzel apám, mondjuk nem úgy gondolta, hogy kötelező arra szavaznom. Hanem pontosan tudta, hogy ellentétes a politikai véleményünk, ezért bepróbálkozott az utolsó pillanatban egy "kampánnyal". Persze ő lett volna a legjobban meglepve, ha rábólintok.
2022. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a távolabbi rokonaim is megmondták, vagyis próbáltak meggyőzni róla, hogy kire kell, de lesz*rom, arra szavazok, akire akarok.
2022. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem hála istennek.

Szoktunk beszélgetni politikáról, sőt apukámmal kifejezetten eltérő a véleményünk, ezt meg is szoktuk vitatni. De nem mondják meg kire szavazzak, nincsen ebből balhé

2022. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
34%
Nem, főleg hogy szerencsére családi szinten hidegen hagy mindenkit a politika, én sem megyek szavazni meg nem is voltam sose.
2022. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
75%
Igen, de mivel menthetetlenek, így le se állok vitázni velük, rájuk hagyom hogy rendben, a szavazófülkében úgyis arra szavazok akire akarok.
2022. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%
Én is a Mini Ferire fogok szavazni. 😁
2022. márc. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%
Engem egyszer a rokon képelt fel 18 évesen hogy nem arra szavaztam akikre az egész família szavazott 😂
2022. márc. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
38%
Szüleid mit szóltak a pofonhoz?
2022. márc. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!