Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha az ember...

Miért van az ha az ember megmondja a másiknak a szemébe az igazat ő meg letagadja és aztán rá keni hogy agy beteg?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a támadás a legjobb védekezés
2018. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert összeomlana, ha el kéne ismernie, hogy valami téveset/bántót mondott.
2018. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus gyenge értelmi képességű repost. Ő nem lehet a hibás tehát biztos te vagy az. Mivel hát ő a szent, zseni nem tévedhet. Te meg biztos debil vagy azért beszélsz olyanokat amik nem lehetnek igazak. Mivel ő egy szent.
2018. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazan van ra magyarazat. Akik ezt csinaljak van hohy teyleg egy masik igazsagot latnak es keptelenekelfogadni elsimerni ha nem ugy van ahogy ok tudtak csinaltak. Ez lehet szimplan idiotizmus, fihyelmezlenseg vagy eppen szandekossag is.

Persze vannak olyan szemelyisegtipusok akikneknez a termeszetes ilyenek a folyton hazudozok vagy a narcisztikus szemelyisegzavarosok.


De ennyire nem is kell tulmksztifikalni, aki ilyen azt ird le es nem kell komllyan venni. Keszulj fel ra, hogy a jovoben barikor megcsinalhatja ugyanezt.ha lehet szabadulj meg tole a barati/rokoni krodbol, ha nem teheted akkor meg sose kezeld 100 szazalekosan, mert barmikor megteheti ugyanezt es az csak neked lesz rossz.

2018. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem még elolvasod. Nekem ez volt a nevelőanyukámmal. Elváltak a szüleim, apukámmal éltem, mikor 11éves voltam összeköltöztünk a barátnőjével aki (figyelem) KERESZTÉNY(?) hölgy. Az elején minden rendben volt, aztan kezdett borzasztóra fordulni. Kis dolgokból akkora problémakat csinalt, hogy h8hetetlen. Es elhitette velem, hogy agybeteg vagyok meg idegbeteg meg maniakus hazudozo. Pszichologushoz jartam, azt mondta a pszichologus, hogy menekuljek otthonrol(13evesen). Aztan ramfogta, hogy hazudtam a pszichologusnak, neki is hazudok mindig, es elhitette velem, hogy en vagyok a rossz. Odaig fajult ez a terror, hogy 15evesen elkoltoztem anyukamhoz, mert nem birtam. Menekulj, mert tonkre fog tenni.
2018. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A támadás a legjobb védekezés. Ez így van akkor is, ha az ember egyébként nem is bántó szándékkal szembesíti a másikat a hibájával, hanem csak segíteni szeretne neki. Az a személy, aki nem képes felnőtt létére szembenézni azzal, hogy hibázott, inkább a másikat próbálja meg lehúzni (lehet, hogy egy tök alaptalan indokkal, a lényeg, hogy neki hihető legyen és tényleg elhiggye, hogy a másik is hibás valamilyen szinten). Ezzel nem sok mindent tudsz tenni. Ha szerencséd van, ez az emberke elgondolkodik azon, amiket mondtál neki és csöndesen változtat. Persze ezt nem fogja az orrodra kötni, mert akkor neked lenne igazad.
2018. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!