Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekből tudnátok 180 fokos...

Érdekből tudnátok 180 fokos fordulatot venni egy rokonotokkal szemben?

Figyelt kérdés

Képesek lennétek jópofizni, mosolyogni, kedves lenni érdekből pl.egy olyan rokonotokhoz, akit régebben nem annyira kedveltetek és levegőnek néztetek?


Pl szükségetek van valamire tőle és ezért gyorsan kedvesek lesztek, figyelmesek stb.


Voltatok már ilyen helyzetben?



2022. márc. 14. 21:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
55%
Olyan volt, hogy egy kevésbé kedvelt rokonom egy idő után mégis megszerettem. De undorítónak tartom, aki ezt érdekből csinálja.
2022. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%

Nekem van kőgazdag rokonom, akivel utáljuk egymást. Nem hogy nem kértem soha, de amikor ő ajánlotta fel, hogy belead a lakásomba 3 millát (akkor még "csak" 10 milla volt egy lakás), azt mondtam, hogy köszönöm, de nem kérem, megoldom. (Nem kölcsönbe adta volna, hanem csak úgy.)

Egyszerűen hánytam volna magamtól, ha elfogadom.

2022. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem vagyok zsarolható
2022. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem
2022. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
52%
Van olyan rokonom, akivel megérné jópofizni, mert mocsok gazdag, de inkább nem tartom vele a kapcsolatot, mert nem visz rá a lélek, hogy hajbókoljak előtte. Pedig több rokonnak adott már kisebb nagyobb összegeket, szóval magammal cseszek ki.
2022. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
41%

Értem, eddig lenézted, lesz*rtad a rokonodat, mert volt elég pénzed, akármid. De most felmondtál, kirugtak, akármi, és ezért pénzt akarsz csórni valakitől, aki a rokonod.


Nem, nem nézem semmibe a rokonaimat, szeretem őket. Seggüket nem nyalnám soha, mert a wcpapír tökéletesen funkcionál náluk is. Esetleg egyenesen odamennék hozzá, és úgy kérnék.

2022. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!