Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mos velem van a baj? Bővebben...

Mos velem van a baj? Bővebben lent

Figyelt kérdés
hát én sokat lépek fel szinpadon és a barátokkal bulizok meg táncolok stb. ez mind jó de mikor meglátom a szüleim akkor abbahagyom mert nem akkarom hogy lássanak ,nagyon szeretem őket de mégis mi ez ? valaki tudja kérlek válaszoljatok
2010. szept. 13. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de sokszor velem is ez van. Csak én néha éneklek, meg ugrálok előttük össze-vissza. Máskor meg nem merek ilyeneket előttük csinálni. :)
2010. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel, előttük nem nagyon merek szerepelni, bátortalanabb vagyok a beszélgetésben is, ha ők ott vannak. Nem tudom mi lehet az oka, de ha valaki leírja annak én is örülni fogok:)
2010. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaha csináltál valami olyant, ami szerintük pocsék volt, és meg is modták neked? Ha igen v.szeg amiatt vagy így. Az én unokahúgom apja azt mondta egyszer neki, hogy ne repdess itt össze vissza, azóta ő nem is táncol ha az apja a közélben van, ha nincs akkor meg igen. Lehet benne valami.
2010. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

14.41-es vagyok

Ebben tényleg lehet valami. Engem sokszor leszidnak, ha rám jön az "ötperc" :) Mert akkor tényleg úgy viselkedek, mint aki nem komplett. De néha ez is kell.:) Ez lehet, hogy egy kicsit mélyen érint, és ezért leblokkolok előttük, mert lehet hogy tudat alatt tartok az újabb szidástól, vagy negatív véleménytől. Lehet, hogy veled is ez van. Nem emlékszel olyan szituációra, amikor valami olyat mondtak neked, ami kicsit rosszul esett?

2010. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem tök normális hogy a gyerek nem ugyanolyan felszabadult a szülei előtt mint barátokkal
2010. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a szüleim közelében mindig agyhalott leszek, főleg ha apukámmal megyek valahova.

Olyan hülyeségeket tudok kérdezni, hogy utólag nekem is fáj.

2010. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:-). Szegény utolsó...
2010. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!